.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Modicon TM3 Güvenlik |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Güvenlik modülü |
| Ürün Grubu | TM3SAC |
| Güvenlik Modülü Uygulaması | Acul durdurma ve anahtar izleme için |
| Modülün Fonksiyonu | Acil durdurma izleme 1 kanallı kablolama Acil durdurma izleme 2 kanallı kablolama 2 şalter ile hareket edebilen parmaklığın izlenmesi ve otomatik başlatma |
| Güvenlik Seviyesi | PL d/kategori 3 değerine erişebilir 'e uygunISO 13849-1: 2008 PL d/kategori 3 değerine erişebilir 'e uygunISO 13849-2: 2012 SILCL 2'ye erişebilir 'e uygunIEC 62061: 2005 SIL 2'ye erişebilir 'e uygunIEC 61508: 2010 |
| Güvenlik Güvenilirlik Verisi | DC = % 95 'e uygunISO 13849-1 PFHd = 5E-9 1/h 'e uygunIEC 61508-1 1 işlem/saat DC-13 24 V DC, <4 A PFHd = 30E-9 1/h 'e uygunIEC 61508-1 60 işlem/saat DC-13 24 V DC, <1 A MTTFd = 500 yıl 'e uygunISO 13849-1 1 işlem/saat DC-13 24 V DC, <4 A MTTFd = 85 yıl 'e uygunISO 13849-1 60 işlem/saat DC-13 24 V DC, <1 A SFF = % 95 'e uygunIEC 61508-1 HFT = 1 'e uygunIEC 61508-1 Tip = A 'e uygunIEC 61508-1 |
|---|---|
| Girişler Arasında Senkronizasyon Süresi | Sınırsız |
| Bağlantılar - Terminaller | Tutucu vida kelepçesi terminalleri, çıkarılabilir terminal bloğu 1 x 0,2...1 x 2,5 mm² esnek kablo uçsuz 13-14, 23-24, 33-34 Tutucu vida kelepçesi terminalleri, çıkarılabilir terminal bloğu 1 x 0,2...1 x 2,5 mm² katı kablo uçsuz 13-14, 23-24, 33-34 Tutucu vida kelepçesi terminalleri, çıkarılabilir terminal bloğu 1 x 0,25...1 x 2,5 mm² esnek kablo uçlu, şevli 13-14, 23-24, 33-34 Tutucu vida kelepçesi terminalleri, çıkarılabilir terminal bloğu 1 x 0,25...1 x 2,5 mm² esnek kablo uçlu, şevsiz 13-14, 23-24, 33-34 Tutucu vida kelepçesi terminalleri, çıkarılabilir terminal bloğu 2 x 0,2...2 x 1,5 mm² esnek kablo uçsuz 13-14, 23-24, 33-34 Tutucu vida kelepçesi terminalleri, çıkarılabilir terminal bloğu 2 x 0,2...2 x 1,5 mm² katı kablo uçsuz 13-14, 23-24, 33-34 Tutucu vida kelepçesi terminalleri, çıkarılabilir terminal bloğu 2 x 0,25...2 x 1 mm² esnek kablo uçlu, şevsiz 13-14, 23-24, 33-34 Tutucu vida kelepçesi terminalleri, çıkarılabilir terminal bloğu 2 x 0,5...2 x 1,5 mm² esnek kablo uçlu, çift şevli 13-14, 23-24, 33-34 Tutucu vida kelepçesi terminalleri, çıkarılabilir terminal bloğu 1 x 0,14...1 x 1,5 mm² esnek kablo uçsuz diğer terminaller Tutucu vida kelepçesi terminalleri, çıkarılabilir terminal bloğu 1 x 0,14...1 x 1,5 mm² katı kablo uçsuz diğer terminaller Tutucu vida kelepçesi terminalleri, çıkarılabilir terminal bloğu 1 x 0,25...1 x 0,5 mm² esnek kablo uçlu, şevli diğer terminaller Tutucu vida kelepçesi terminalleri, çıkarılabilir terminal bloğu 1 x 0,25...1 x 1,5 mm² esnek kablo uçlu, şevsiz diğer terminaller Tutucu vida kelepçesi terminalleri, çıkarılabilir terminal bloğu 2 x 0,14...2 x 0,5 mm² esnek kablo uçsuz diğer terminaller Tutucu vida kelepçesi terminalleri, çıkarılabilir terminal bloğu 2 x 0,14...2 x 0,75 mm² katı kablo uçsuz diğer terminaller Tutucu vida kelepçesi terminalleri, çıkarılabilir terminal bloğu 2 x 0,25...2 x 0,34 mm² esnek kablo uçlu, şevsiz diğer terminaller Tutucu vida kelepçesi terminalleri, çıkarılabilir terminal bloğu 2 x 0,5 mm² esnek kablo uçlu, çift şevli diğer terminaller |
| Çıkış Tipi | Röle anlık açma, 3 NA devre(ler), potansiyelsiz |
| Güvenlik Devrelerinin Sayısı | 3 NA için röle anlık açma |
| Maksimum Anahtarlama Gerilimi | 230 V kullanim kategorisi AC-15 -de 50 Hz (röle anlık açma) 24 V kullanim kategorisi DC-13 (röle anlık açma) |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 24 V - 15...20 % DC |
| W Cinsinden Güç Tüketimi | 0,2 W -de 5 V DC 3,6 W -de 24 V DC |
| Giriş Koruma Tipi | Iç, elektronik |
| Kontrol Devresi Gerilimi | 24 V DC |
| Aygıtlar Arasında Maksimum Kablo Mesafesi | 30 m |
| Kesme Kapasitesi | 360 VA bekleme AC-15 B300 röle çıkışı 3600 VA kalkış AC-15 B300 röle çıkışı |
| Kesme Kapasitesi | 4 A 24 V 50 ms DC-13 röle çıkışı |
| Çıkış Termal Akımı | Röle başına 6 A için röle çıkışı |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 18 A |
| Ilgili Sigorta Değeri | 4 A gG veya gL için röle çıkışı 'e uygunIEC 60947-5-1 6 A hızlı çalışan için röle çıkışı 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| Minimum Çıkış Akımı | 10 mA için röle çıkışı |
| Çıkış Gerilimi | 10 V röle çıkışı |
| Giriş Açık Olduğunda Maksimum Yanıt Süresi | 40 ms |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 300 V (kirlilik derecesi 2) 'e uygunIEC 60647-5-1 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 4 kV asiri gerilim kategorisi III 'e uygunIEC 60647-5-1 |
| Akım Tüketimi | 100 mA -de 24 V DC -de harici besleme (açık durumda) |
| Yerel Sinyalleme | 6 LED (yeşil/kırmızı) for kullanıcı |
| Elektrikli Bağlantı | Vidalı terminal |
| Standartlar | ISO 13849-1:2008 ISO 13849-2:2012 IEC 62061:2005 IEC 61508:2010 IEC 60947-5-1:2010 IEC 61131-2:2007 IEC 60204-1:2005 IEC 60204-1:2009/A1 IEC 61010-1:2010 EN 50581:2012 |
| Ürün Sertifikaları | TÜV CSA 61010-2-201 (beklemede) CSA Haz Loc Sınıf 1 Bölüm 2 (beklemede) RCM ANSI Haz Loc Sınıf 1 Bölüm 2 (beklemede) EAC UL 61010-2-201 |
| İşaretleme | EFUP 10 RCM CSA UL TÜV CE EAC |
| Elektromanyetik Uyumluluk | Elektrostatik deşarj bağışıklık testi - test level: 8 kV (hava deşarjı) conforming to IEC 61000-4-2 Elektrostatik deşarj bağışıklık testi - test level: 6 kV (kontak deşarjı) conforming to IEC 61000-4-2 Elektromanyetik alanlara duyarlılık - test level: 10 V/m (80 MHz to 1 GHz) conforming to IEC 61000-4-3 Elektromanyetik alanlara duyarlılık - test level: 3 V/m (1,4 GHz...2 GHz) conforming to IEC 61000-4-3 Elektromanyetik alanlara duyarlılık - test level: 1 V/m (2 GHz...3 GHz) conforming to IEC 61000-4-3 Güç frekansındaki manyetik alan - test level: 30 A/m (50...60 Hz) conforming to IEC 61000-4-8 Elektrik hızlı geçici/patlama bağışıklık testi - test level: 3 kV (güç hatları (DC)) conforming to IEC 61000-4-4 Elektrik hızlı geçici/patlama bağışıklık testi - test level: 2 kV (G/Ç) conforming to IEC 61000-4-4 1,2/50 µs şok dalgaları bağışıklık testi - test level: 1 kV (güç hatları (DC)) conforming to IEC 61000-4-5 Iletimli RF kesintileri - test level: 10 V (0,15...80 MHz) conforming to IEC 61000-4-6 Yayılmalı emisyon - test level: 40 dBµV/m sınıf A (24 V) conforming to IEC 55011 Yayılmalı emisyon - test level: 47 dBµV/m sınıf A (24 V) conforming to IEC 55011 |
| Montaj Desteği | Silindir şapka tipi TH35-7.5 ray 'e uygunIEC 60715 Silindir şapka tipi TH35-15 ray 'e uygunIEC 60715 duvar ekli bağlantı elemanları kullanılarak montaj |
| Yükseklik | 94 mm |
| Derinlik | 73 mm |
| Genişlik | 43,7 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,19 kg |
| Standartlar | EN 1088/ISO 14119 ISO 13850 IEC 60947-1 IEC 60204-1 IEC 60947-5-1 |
|---|---|
| Elektrostatik Deşarja Direnç | 8 kV havada 'e uygunIEC 61000-4-2 6 kV kontakta 'e uygunIEC 61000-4-2 |
| Elektromanyetik Alanlara Direnç | 10 V/m 80 MHz...1 GHz 'e uygunIEC 61000-4-3 3 V/m 1,4 GHz...2 GHz 'e uygunIEC 61000-4-3 1 V/m 2 GHz...3 GHz 'e uygunIEC 61000-4-3 |
| Manyetik Alanlara Direnç | 30 A/m 50/60 Hz 'e uygunIEC 61000-4-8 |
| Hızlı Geçici Akımlara Direnç | 3 kV için güç hatları (DC) (DC) 'e uygunIEC 61000-4-4 2 kV için G/Ç hatları 'e uygunIEC 61000-4-4 |
| Kesinti Dayanımı | 1 kV güç hatları (DC) diferansiyel mod 'e uygunIEC 61000-4-5 DC 1 kV güç hatları (DC) ortak mod 'e uygunIEC 61000-4-5 DC |
| Radyo Frekansi Alanlarinin Yol Açtigi Iletimli Kesintilere Direnç | 10 V 0,15...80 MHz 'e uygunIEC 61000-4-6 |
| Elektromanyetik Emisyon | Yayılmalı emisyonlar - test seviyesi: 50 dBµV/m sınıf A 24 V DC) -de 30…230 Hz 'e uygunIEC 61131-3 Yayılmalı emisyonlar - test seviyesi: 57 dBµV/m sınıf A 24 V DC) -de 230…1000 Hz 'e uygunIEC 61131-3 |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -10…55 °C yatay kurulum |
| Depolama Ortam Koşulları | -25…70 °C |
| Bağıl Nem | 10…95 %, yoğuşmasız (çalışma sırasında) 10…95 %, yoğuşmasız (depolama sırasında) |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 (terminaller) 'e uygunIEC 60529 |
| Kirletme Derecesi | 2 |
| Çalışma Yüksekliği | 0...2000 m |
| Depolama Yüksekliği | 0…3000 m |
| Titreşim Direnci | +/- 3,5 mm (f= 5…150 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| Darbe Dayanımı | 15 gn için 11 ms 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Mekanik Dayanıklılık | Darbeler 6 ms 300 şok (25 gn) 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 7,500 cm x 10,600 cm x 12,500 cm, 283,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 18 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 5,522 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..