.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Adı | TeSys CAK |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Kontrol rölesi |
| Ürün Grubu | CA2K |
| Kontaktör Uygulaması | Kontrol devresi |
| Kullanım Kategorisi | DC-13 AC-15 |
| Kutup Kontak Düzenleme | 2 NA + 2 NK |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | <= 690 V <= 400 Hz |
| Kontrol Devresi Tipi | AC -de 50/60 Hz |
| Kontrol Devresi Gerilimi | 380...400 V AC 50/60 Hz |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 10 A (at 50 °C) |
|---|---|
| Irms Nominal Kapama Kapasitesi | 110 A 'e uygunIEC 60947 |
| Ilgili Sigorta Değeri | 10 A gG conforming to IEC 60947 10 A gG conforming to VDE 0660 |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 690 V 'e uygunIEC 60947 750 V 'e uygunVDE 0110 grup C 690 V 'e uygunBS 5424 600 V 'e uygunCSA C22.2 No 14 |
| Montaj Desteği | Ray Plaka |
| Bağlantılar - Terminaller | Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 1,5…4 mm²katı Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 1,5…4 mm²katı Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 0,75…4 mm²esnek ile Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 0,75…4 mm²esnek kablo uçsuz Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 0,34…1,5 mm²esnek ile Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 0,34…1,5 mm²esnek kablo uçsuz |
| Sıkma Torku | 1,3 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri - tornavidayla düz Ø 6 mm 1,3 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri - tornavidayla Philips No 2 6 mm 1,3 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri - tornavidayla pozidriv No 2 |
| Kontrol Devresi Gerilim Limitleri | Düşme: 0,2...0,75 Uc (at <50 °C) Çalışma: 0,8...1,15 Uc (at <50 °C) |
| Çalışma Süresi | 10...20 msn bobinin enerjisini kesme ve NA açma 10...20 msn bobin enerjileme ve NA kapama 15...25 msn bobinin enerjisini kesme ve NK kapama 5...15 msn bobin enerjileme ve NK açma |
| Mekanik Dayanıklılık | 10 Mcycles |
| Maksimum Çalışma Hızı | 10000 cyc/h |
| Mikro Kırılmalara Bağışıklık | 2 ms |
| Va Cinsinden Kalkış Gücü | 30 VA (at 20 °C) |
| Va Cinsinden Tutma Güç Tüketimi | 4,5 VA (at 20 °C) |
| Isı Dağılımı | 1,3 W |
| Minimum Anahtarlama Gerilimi | 17 V |
| Minimum Anahtarlama Akımı | 5 mA |
| Çakışmama Mesafesi | 0,5 mm |
| Yalıtım Direnci | > 10 MOhm |
| Yükseklik | 58 mm |
| Genişlik | 45 mm |
| Derinlik | 57 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,18 kg |
| Standartlar | EN/IEC 60947-5-1 GB/T 14048,5 UL 60947-5-1 CSA C22.2 No 60947-5-1 JIS C8201-5-1 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | CB Şeması CCC UL CSA EAC CE UKCA |
| Ip Koruma Derecesi | IP2X |
| Koruyucu Bakım | TC 'e uygunIEC 60068 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…50 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -50…80 °C |
| Çalışma Yüksekliği | 2000 m olmadan |
| Alev Geciktirici | V1 'e uygunUL 94 Gereksinim 2 'e uygunNF F 16-101 Gereksinim 2 'e uygunNF F 16-102 |
| Mekanik Dayanıklılık | Titreşimler kontaktör açık: 2 Gn, 5...300 Hz 'e uygunIEC 60068-2-6 Titreşimler kontaktör kapalı: 4 Gn, 5...300 Hz 'e uygunIEC 60068-2-6 Şoklar kontaktör açık: 11 msn için 10 Gn 'e uygunIEC 60068-2-27 Şoklar kontaktör kapalı: 11 msn için 15 Gn 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 6,500 cm x 6,200 cm x 4,800 cm, 176,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 50 Adet, 15,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 9,123 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..