.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys TeSys Deca |
|---|---|
| Ürün Adı | TeSys CAD |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Kontrol rölesi |
| Ürün Grubu | CAD |
| Kontaktör Uygulaması | Kontrol devresi |
| Kullanım Kategorisi | AC-15 DC-13 AC-14 |
|---|---|
| Kutup Kontak Düzenleme | 5 NA |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | <= 690 V AC 25...400 Hz |
| Kontrol Devresi Tipi | AC -de 50/60 Hz |
| Kontrol Devresi Gerilimi | 24 V AC 50/60 Hz |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV 'e uygunIEC 60947 |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 10 A (at 60 °C) |
| Irms Nominal Kapama Kapasitesi | 140 A AC 'e uygunIEC 60947-5-1 250 A DC 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| [icw] Nominal Kısa Süreli Dayanma Akımı | 100 A - 1 sn 120 A - 500 ms 140 A - 100 ms |
| Ilgili Sigorta Değeri | 10 A gG conforming to IEC 60947-5-1 |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 600 V UL sertifikali 600 V CSA sertifikali 690 V 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| Montaj Desteği | Ray Plaka |
| Bağlantılar - Terminaller | Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 1…4 mm²esnek kablo uçsuz Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 1…4 mm²esnek kablo uçsuz Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 1…4 mm²esnek ile Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 1…2,5 mm²esnek ile Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 1…4 mm²katı kablo uçsuz Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 1…4 mm²katı kablo uçsuz |
| Sıkma Torku | 1,7 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri - tornavidayla Philips No 2 1,7 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri - tornavidayla düz Ø 6 mm 1,7 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri - tornavidayla pozidriv No 2 |
| Kontrol Devresi Gerilim Limitleri | 0,3...0,6 Uc (-40…70 °C):düşme AC 50/60 Hz 0,8...1,1 Uc (-40…60 °C):çalışma AC 50 Hz 0,85...1,1 Uc (-40…60 °C):çalışma AC 60 Hz 1...1.1 Uc (60…70 °C):çalışma AC 50/60 Hz |
| Çalışma Süresi | 12...22 msn bobin enerjileme ve NA kapama 4...12 msn bobinin enerjisini kesme ve NA açma |
| Mekanik Dayanıklılık | 30 Mcycles |
| Maksimum Çalışma Hızı | 180 cyc/mn |
| Va Cinsinden Kalkış Gücü | 70 VA 50 Hz (at 20 °C) |
| Va Cinsinden Tutma Güç Tüketimi | 8 VA 50 Hz (at 20 °C) |
| Minimum Anahtarlama Gerilimi | 17 V |
| Minimum Anahtarlama Akımı | 5 mA |
| Çakışmama Süresi | 1,5 ms enerjilemede NK ve NA kontağı arasında 1,5 ms enerji kesmede NK ve NA kontağı arasında |
| Yalıtım Direnci | > 10 MOhm |
| Mekanik Dayanıklılık | Şoklar kontrol rölesi açık: 11 msn için 10 Gn 'e uygunIEC 60068-2-27 Şoklar kontrol rölesi kapalı: 11 msn için 15 Gn 'e uygunIEC 60068-2-27 Titreşimler kontrol rölesi açık: 2 Gn, 5...300 Hz 'e uygunIEC 60068-2-6 Titreşimler kontrol rölesi kapalı: 4 Gn, 5...300 Hz 'e uygunIEC 60068-2-6 |
| Yükseklik | 77 mm |
| Genişlik | 45 mm |
| Derinlik | 84 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,58 kg |
| Standartlar | EN/IEC 60947-5-1 GB/T 14048,5 UL 60947-5-1 CSA C22.2 No 60947-5-1 JIS C8201-5-1 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | CB CCC UL CSA EAC CE UKCA |
| Ip Koruma Derecesi | IP2X ön yüz 'e uygunVDE 0106 |
| Koruyucu Bakım | TH 'e uygunIEC 60068 |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -40…60 °C 60…70 °C değer kaybı ile |
| Depolama Ortam Koşulları | -60…80 °C |
| Çalışma Yüksekliği | 0...3000 m |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 5 cm x 9,2 cm x 11,2 cm, 355 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 20 Adet, 15 cm x 30 cm x 40 cm, 7,475 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..