.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Easy TeSys |
|---|---|
| Ürün Serisi | Easy TeSys Control Relay |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Kontrol rölesi |
| Ürün Grubu | CAE |
| Kontaktör Uygulaması | Kontrol devresi |
| Renk | Gri (RAL 7011) |
| Kullanım Kategorisi | AC-14 AC-15 |
|---|---|
| Kutup Kontak Düzenleme | 2 NA + 2 NK |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | <= 690 V AC |
| Kontrol Devresi Tipi | AC -de 50 Hz |
| [uc] Control Circuit Voltage | 220 V AC 50 Hz |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV 'e uygunIEC 60947 |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 10 A (at 40 °C) |
| Irms Nominal Kapama Kapasitesi | 140 A -de 690 V AC 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| [icw] Nominal Kısa Süreli Dayanma Akımı | 120 A - 500 ms 140 A - 100 ms |
| Ilgili Sigorta Değeri | 10 A gG at 690 V conforming to IEC 60947-5-1 |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 690 V 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| Montaj Desteği | Ray Plaka |
| Bağlantılar - Terminaller | Vida kelepçesi terminalleri 1 1…2,5 mm² - cable stiffness: esnek kablo uçsuz Vida kelepçesi terminalleri 2 1…2,5 mm² - cable stiffness: esnek kablo uçsuz Vida kelepçesi terminalleri 1 1…2,5 mm² - cable stiffness: esnek Kablo uçlu Vida kelepçesi terminalleri 2 1…2,5 mm² - cable stiffness: esnek Kablo uçlu Vida kelepçesi terminalleri 1 1…2,5 mm² - cable stiffness: katı kablo uçsuz Vida kelepçesi terminalleri 2 1…2,5 mm² - cable stiffness: katı kablo uçsuz |
| Recommended Tightening Torque | 1,2 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri - tornavidayla Philips No 2 |
| Kontrol Devresi Gerilim Limitleri | Çalışma: 0,85...1,1 Uc at 50 Hz Düşme: 0,3...0,6 Uc |
| Çalışma Süresi | 4...19 msn bobin enerjileme ve NK açma 12...22 msn bobin enerjileme ve NA kapama 4...12 msn bobin enerjisini kesme ve NK açılışı 6...17 msn bobin enerjisini kesme ve NA kapanışı |
| Mekanik Dayanıklılık | 10 Mcycles |
| Maksimum Çalışma Hızı | 180 cyc/mn |
| Va Cinsinden Kalkış Gücü | 70 VA 50 Hz (at 20 °C) |
| Va Cinsinden Tutma Güç Tüketimi | 8 VA 50 Hz (at 20 °C) |
| Minimum Anahtarlama Gerilimi | 17 V |
| Minimum Anahtarlama Akımı | 5 mA |
| Çakışmama Süresi | 1,5 ms enerjilemede NK ve NA kontağı arasında 1,5 ms enerji kesmede NK ve NA kontağı arasında |
| Yalıtım Direnci | > 10 MOhm |
| Mekanik Dayanıklılık | Şoklar kontrol rölesi açık: 11 msn için 7 Gn Şoklar kontrol rölesi kapalı: 11 msn için 10 Gn Titreşimler kontrol rölesi açık: 1,5 Gn, 5...300 Hz Titreşimler kontrol rölesi kapalı: 3 Gn, 5...300 Hz |
| Yükseklik | 74 mm |
| Genişlik | 45 mm |
| Derinlik | 80 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,28 kg |
| Standartlar | EN/IEC 60947-1 EN/IEC 60947-5-1 GB/T 14048.1 GB/T 14048,5 IS/IEC 60947-1 IS/IEC 60947-5-1 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | CB Şeması CCC CE EAC BIS |
| Ip Koruma Derecesi | IP2X 'e uygunIEC 60529 |
| Koruyucu Bakım | TH 'e uygunIEC 60068 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -20…70 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -60…80 °C |
| Çalışma Yüksekliği | 3000 m olmadan |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 5,2 cm x 7,5 cm x 8,7 cm, 291,0 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 36 Adet, 15,0 cm x 30,0 cm x 40,0 cm, 10,08 kg |
| Package 3 | P06, 576 Adet, 115,0 cm x 60,0 cm x 80,0 cm, 179,32 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..