.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Adı | TeSys K |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Yardımcı kontak bloğu |
| Ürün Grubu | LA1 |
| Seri Uyumluluğu | TeSys K LC1K TeSys K CA2K TeSys K CA3K |
| Montaj Konumu | Ön |
| Kutup Kontak Düzenleme | 2 NA + 2 NK |
| Contacts Operation | Anlık |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 690 V AC 25...400 Hz |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 690 V 'e uygunIEC 60947-5-1 600 V 'e uygunUL 60947-5-1 600 V 'e uygunCSA C22.2 No 60947-5-1 |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 10 A (at 50 °C) |
| Standartlar | EN/IEC 60947-5-1 UL 60947-5-1 CSA C22.2 No 60947-5-1 GB/T 14048,5 JIS C8201-5-1 UL 60335-2-40:Annex JJ |
| Ürün Sertifikaları | CB Şeması CCC UL CSA CE UKCA |
| Irms Nominal Kapama Kapasitesi | 110 A at <= 690 V AC conforming to IEC 60947 |
|---|---|
| Izin Verilebilir Kısa Süreli Akım | 80 A 1 sn 60 A 500 ms 110 A 100 ms |
| Ilgili Sigorta Değeri | 10 A gG at <= 690 V conforming to IEC 60947 |
| Minimum Anahtarlama Akımı | 5 mA |
| Minimum Anahtarlama Gerilimi | 17 V |
| Çakışmama Mesafesi | 0,5 mm |
| Yalıtım Direnci | > 10 MOhm |
| Bağlantılar - Terminaller | Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 0,34…1,5 mm²esnek ile Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 0,75…4 mm²esnek kablo uçsuz Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 1,5…4 mm²sert Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 0,34…1,5 mm²esnek ile Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 0,75…4 mm²esnek kablo uçsuz Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 1,5…4 mm²sert |
| Sıkma Torku | 1,3 N.m - tornavidayla Philips No 2 1,3 N.m - tornavidayla pozidriv No 2 |
| Yükseklik | 30 mm |
| Genişlik | 38 mm |
| Derinlik | 35 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,045 kg |
| Çevresel Özellik | Normal ortam |
|---|---|
| Ip Koruma Derecesi | IP20 conforming to IEC 60529 |
| Koruyucu Bakım | TC 'e uygunIEC 60068 |
| Depolama Ortam Koşulları | -50…80 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…50 °C |
| Çalışma Yüksekliği | 2000 m |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 4,000 cm x 4,500 cm x 6,000 cm, 41,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 100 Adet, 15,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 4,729 kg |
| Package 3 | P06, 1600 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 81,060 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..