.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Adı | TeSys K |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Zaman gecikme yardımcı kontak bloğu |
| Ürün Grubu | LA1 |
| Seri Uyumluluğu | TeSys K LC1K TeSys K CA2K TeSys K CA3K TeSys K CA4K |
| Montaj Konumu | Ön |
| Kutup Kontak Düzenleme | 1 K/A |
| Contacts Operation | Time delay |
| Zamanlayıcı Tipi | Açma gecikmesi |
| Zaman Gecikme Aralığı | 1...30 s |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 110...240 V AC için kontrol devresi 240 V AC için sinyalleme devresi |
| Nominal Çalışma Gerilimi Limitleri | 0,85...1,1 Uc |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 2 A for sinyalleme devresi |
| Standartlar | EN/IEC 60947-5-1 |
| Ürün Sertifikaları | CE UKCA |
| Yalıtım Direnci | > 10 MOhm |
|---|---|
| Bağlantılar - Terminaller | Slip-on terminaller |
| Sıfırlama Süresi | 1,5 s zaman gecikmesi sırasında 0,5 s zaman gecikmesinden sonra |
| Yükseklik | 27 mm |
| Genişlik | 38 mm |
| Derinlik | 38 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,04 kg |
| Çevresel Özellik | Normal ortam |
|---|---|
| Ip Koruma Derecesi | IP20 conforming to IEC 60529 |
| Koruyucu Bakım | TC 'e uygunIEC 60068 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -10…60 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 5,000 cm x 4,800 cm x 4,800 cm, 44,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 70 Adet, 15,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 3,361 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..