.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Terminal bloğu |
| Ürün Grubu | LA7D |
| Ürün Uyumluluğu | LR2D35.. LR3D35.. LR3D33.. LRD33.. |
| Aksesuar / Ayrı Parça Kategorisi | Bağlantı aksesuarı |
| Set Başına Miktar | 1'li set |
| Bağlantılar - Terminaller | Vidalı terminaller |
|---|---|
| Yükseklik | 104 mm |
| Genişlik | 75 mm |
| Derinlik | 121 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,37 kg |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 9,500 cm x 10,500 cm x 13,500 cm, 251,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S04, 33 Adet, 30,000 cm x 40,000 cm x 60,000 cm, 9,148 kg |
| Package 3 | P06, 132 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 50,195 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..