.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys TeSys Deca |
|---|---|
| Ürün Adı | TeSys Deca |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Yardımcı kontak bloğu |
| Ürün Grubu | LADN |
| Seri Uyumluluğu | TeSys D CAD TeSys D LC1D TeSys F LC1F TeSys F CR1F TeSys Deca CAD TeSys Deca LC1D |
| Montaj Konumu | Ön |
| Kutup Kontak Düzenleme | 1 NA + 1 NK |
| Contacts Operation | Anlık |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 690 V AC 25...400 Hz |
| [ie] Nominal Çalışma Akımı | 6 A at 120 V AC-15 1,04 A at 690 V AC-15 0,55 A at 125 V DC-13 0,1 A at 600 V DC-13 |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 690 V 'e uygunIEC 60947-5-1 600 V 'e uygunUL 600 V 'e uygunCSA |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 10 A (at 60 °C) |
| Standartlar | EN/IEC 60947-5-1 GB/T 14048,5 EN 50012 UL 60947-5-1 CSA C22.2 No 60947-5-1 IEC 60335-1:Clause 30.2 IEC 60335-2-40:Annex JJ UL 60335-2-40:Annex JJ |
| Ürün Sertifikaları | CB Şeması UL CSA CCC EAC UKCA |
| Irms Nominal Kapama Kapasitesi | 140 A AC conforming to IEC 60947-5-1 250 A DC conforming to IEC 60947-5-1 |
|---|---|
| Izin Verilebilir Kısa Süreli Akım | 100 A 60 °C 1 sn 120 A 60 °C 500 ms 140 A 60 °C 100 ms |
| Koruma Tipi | GG sigorta 10 A |
| Mekanik Dayanıklılık | 30 Mcycles |
| Minimum Anahtarlama Akımı | 5 mA |
| Minimum Anahtarlama Gerilimi | 17 V |
| Çakışmama Süresi | 1,5 ms enerji kesmede NK ve NA kontağı arasında çakışma olmaması 1,5 ms enerjilemede NK ve NA kontağı arasında çakışma olmaması |
| Yalıtım Direnci | > 10 MOhm |
| Bağlantılar - Terminaller | Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 1…4 mm²esnek ile Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 1…4 mm²esnek kablo uçsuz Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 1…2,5 mm²esnek ile Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 1…4 mm²esnek kablo uçsuz Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 1…4 mm²sert kablo uçsuz Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 1…4 mm²sert kablo uçsuz |
| Sıkma Torku | 1,7 N.m - tornavidayla düz Ø 6 mm 1,7 N.m - tornavidayla Philips No 2 1,7 N.m - tornavidayla pozidriv No 2 |
| Yükseklik | 48 mm |
| Genişlik | 26 mm |
| Derinlik | 42 mm |
| Renk | Koyu gri |
| Çevresel Özellik | Normal ortam |
|---|---|
| Ip Koruma Derecesi | IP20 conforming to IEC 60529 |
| Koruyucu Bakım | TH 'e uygunIEC 60068 |
| Depolama Ortam Koşulları | -60…80 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -5…60 °C |
| Çalışma Yüksekliği | 3000 m |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 3 cm x 4,2 cm x 5,3 cm, 34 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 320 Adet, 30 cm x 30 cm x 40 cm, 11,452 kg |
| Package 3 | P06, 2560 Adet, 75 cm x 60 cm x 80 cm, 99 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..