.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys TeSys Deca |
|---|---|
| Ürün Adı | TeSys LC1D.K TeSys Deca |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Kapasitör görevli kontaktör |
| Ürün Grubu | LC1DFK |
| Cihaz Uygulaması | Kontrol |
| Kontaktör Uygulaması | Güç faktörü düzeltme |
| Kullanım Kategorisi | AC-6B |
| Kutup Tanımı | 3P |
| Power Pole Contact Composition | 3 NA |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | Güç devresi: 690 V AC 50/60 Hz |
| Reaktif Güç Değeri | 7 kvar -de 230 V AC 50 Hz -de <60 °C 12,5 kvar -de 400 V AC 50 Hz -de <60 °C 13 kvar -de 440 V AC 50 Hz -de <60 °C 21 kvar -de 690 V AC 50 Hz -de <60 °C |
| Kontrol Devresi Tipi | AC -de 50/60 Hz |
| Kontrol Devresi Gerilimi | 220 V AC 50/60 Hz |
| Yardımcı Kontak Düzenleme | 1 NA + 2 NK anlık |
| Elektrik Dayanıklılığı | 300000 cycles Ue'de 400 V 200000 cycles Ue'de 690 V |
| Montaj Desteği | DIN rayı Plaka |
| Standartlar | EN/IEC 60947-1 EN/IEC 60947-4-1 IEC 60335-1 |
| Ürün Sertifikaları | IECEE CB Şeması UKCA |
| Bağlantılar - Terminaller | Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…4 mm² - cable stiffness: katı Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…4 mm² - cable stiffness: katı Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…4 mm² - cable stiffness: esnek kablo uçsuz Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…4 mm² - cable stiffness: esnek kablo uçsuz Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1…4 mm² - cable stiffness: esnek Kablo uçlu Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…2,5 mm² - cable stiffness: esnek Kablo uçlu Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1,5…6 mm² - cable stiffness: katı Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1,5…4 mm² - cable stiffness: katı Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1,5…6 mm² - cable stiffness: esnek kablo uçsuz Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1,5…6 mm² - cable stiffness: esnek kablo uçsuz Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 1,5…6 mm² - cable stiffness: esnek Kablo uçlu Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1,5…4 mm² - cable stiffness: esnek Kablo uçlu |
| Sıkma Torku | Kontrol devresi: 1,7 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri Güç devresi: 1,7 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri |
| Maksimum Çalışma Hızı | 240 cyc/h |
| Yardımcı Kontak Tipi | tip mekanik olarak bağlantılı 1 NA + 2 NK 'e uygunIEC 60947-5-1 |
|---|
| Ip Koruma Derecesi | IP20 ön yüz 'e uygunIEC 60529 |
|---|---|
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -5…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -60…80 °C |
| Çalışma Yüksekliği | 0...3000 m |
| Yükseklik | 115 mm |
| Genişlik | 45 mm |
| Derinlik | 121 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,53 kg |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 6,800 cm x 20,000 cm x 22,400 cm, 538,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 6 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 3,717 kg |
| Package 3 | P06, 48 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 37,736 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..