.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Adı | TeSys LRK |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Diferansiyel termal aşırı yük rölesi |
| Ürün Grubu | LR2K |
| Röle Uygulaması | Motor koruma |
| Ürün Uyumluluğu | LC1K LC7K LP4K LP1K |
| Şebeke Tipi | AC DC |
| Asiri Yük Açma Sinifi | Sınıf 10A 'e uygunIEC 60947-4-1 |
| Termik Koruma Ayar Aralığı | 0,8…1,2 A |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | Güç devresi: 690 V 'e uygunBS 4941 Güç devresi: 690 V 'e uygunIEC 60947 Güç devresi: 750 V 'e uygunVDE 0110 grup C Güç devresi: 600 V 'e uygunCSA C22.2 No 14 |
| Şebeke Frekansı | <= 400 Hz |
|---|---|
| Montaj Desteği | Kontaktör altında Plaka, özel aksesuarlı Ray, özel aksesuarlı |
| Yardımcı Kontak Düzenleme | 1 NA + 1 NK |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 6 A için sinyalleme devresi |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | <= 690 V için güç devresi 690 V AC AC-15 için sinyalleme devresi 250 V DC DC-13 için sinyalleme devresi |
| Ilgili Sigorta Değeri | 6 A gG for sinyalleme devresi conforming to VDE 0660 6 A gG for sinyalleme devresi conforming to IEC 60947 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV |
| Kutup Başına Güç Dağılımı | 2 W |
| Faz Arızası Hassasiyeti | Evet 'e uygunIEC 60947-4-1 |
| Yerel Sinyalleme | Açma göstergesi (sarı) |
| Kontrol Tipi | Kırmızı açma/kapama butonu: açma testi fonksiyonu Mavi açma/kapama butonu: durdurma ve manuel sıfırlama selektör anahtarı: manuel veya otomatik sıfırlama |
| Bağlantılar - Terminaller | Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 1,5…4 mm²katı Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 1,5…4 mm²katı Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 0,75…4 mm²esnek kablo uçsuz Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 0,75…4 mm²esnek kablo uçsuz Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 0,34…2,5 mm²esnek ile Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 0,34…1,5 mm²esnek ile |
| Sıkma Torku | 1,3 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri - tornavidayla Philips No 2 1,3 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri - tornavidayla düz Ø 6 mm 1,3 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri - tornavidayla pozidriv No 2 |
| Yükseklik | 58 mm |
| Genişlik | 45 mm |
| Derinlik | 65 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,145 kg |
| Standartlar | NF C 63-650 IEC 60947 BS 4941 VDE 0660 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | UL CSA UKCA |
| Koruyucu Bakım | TC 'e uygunIEC 60068 TC 'e uygunDIN 50016 |
| Ip Koruma Derecesi | IP2X conforming to IEC 60529 |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -20…55 °C değer kaybı olmadan 'e uygunIEC 60947 -30…60 °C değer kaybı ile 'e uygunIEC 60947 |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Çalışma Yüksekliği | 2000 m değer kaybı olmadan |
| Yangına Dayanıklılık | 850 °C 'e uygunIEC 60695-2-1 |
| Alev Geciktirici | V1 'e uygunUL 94 Gereksinim 2 'e uygunNF F 16-101 Gereksinim 2 'e uygunNF F 16-102 |
| Mekanik Dayanıklılık | Şoklar NA kontak: 11 msn için 10 Gn 'e uygunIEC 60068-2-27 Şoklar NK kontak: 11 msn için 10 Gn 'e uygunIEC 60068-2-27 Titreşimler NA kontak: 2 Gn, 5...300 Hz 'e uygunIEC 60068-2-6 Titreşimler NK kontak: 2 Gn, 5...300 Hz 'e uygunIEC 60068-2-6 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 7,200 cm x 4,800 cm x 8,500 cm, 155,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 41 Adet, 15,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 6,775 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..