.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Adı | TeSys D |
| Ürün Grubu | LR97 |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Elektronik aşırı akım rölesi |
| Röle Uygulaması | Faz arızasına duyarlılık Aşırı yük Imaks > Iayar Kilitli rotor, mekanik sıkışma I > 3 x Iayarı |
| Ürün Uyumluluğu | LC1D09...D38 |
| Şebeke Tipi | AC |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 200...240 V AC |
| Termik Koruma Ayar Aralığı | 0,3…1,5 A |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 600 V AC 50/60 Hz için güç devresi 'e uygunCSA 600 V AC 50/60 Hz için güç devresi 'e uygunUL 690 V AC 50/60 Hz için güç devresi 'e uygunIEC 60947-4-1 |
| Set Başına Miktar | 10'lu set |
| Şebeke Frekansı | 50...60 Hz |
|---|---|
| Montaj Desteği | Kontaktöre doğrudan Ray |
| Açma Eşiği | 0,3...1,3 A |
| Kesinti Dayanımı | 6 kV 'e uygunIEC 61000-4-5 |
| Kontak Tipi Ve Düzenleme | 1 K/A |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 3 A için kontrol devresi |
| Koruma Tipi | BS sigortası 3 A - için kontrol devresi GB2 devre kesici 3 A - için kontrol devresi GG sigorta 3 A - için kontrol devresi |
| Maksimum Güç | 28 W -de 110 V DC 'e uygunIEC 60947 28 W -de 220 V DC 'e uygunIEC 60947 55 W -de 24 V DC 'e uygunIEC 60947 55 W -de 48 V DC 'e uygunIEC 60947 140 VA -de 48 V AC 'e uygunIEC 60947 360 VA -de 110 V AC 'e uygunIEC 60947 360 VA -de 220 V AC 'e uygunIEC 60947 70 VA -de 24 V AC 'e uygunIEC 60947 |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | Güç devresi: 600 V 'e uygunCSA Güç devresi: 600 V 'e uygunUL Güç devresi: 690 V 'e uygunIEC 60947-4-1 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV |
| Faz Arızası Hassasiyeti | < 3 s |
| Sıfırlama | Otomatik sıfırlama 120 s sabit Elektriksel minimum 0,1 saniye için güç kaynağının kesilmesi ile Manuel sıfırlama |
| Zaman Aralığı | 0,2...10 sn - O süresi butonu 0,3...10 sn - O süresi butonu 0,5..30 sn - D süresi butonu |
| Sinyalleme Fonksiyonu | 2 LED |
| Bağlantılar - Terminaller | Kontrol devresi: kablo 1 x 1…25 mm²esnek ile Kontrol devresi: kablo 1 x 1…25 mm²esnek kablo uçsuz Güç devresi: kablo 1 x 1…4 mm²esnek ile Güç devresi: kablo 1 x 1,5…10 mm²esnek kablo uçsuz Güç devresi: pabuç kıskaçlı 1 x 1…4 mm²esnek ile Güç devresi: pabuç kıskaçlı 1 x 1,5…10 mm²esnek kablo uçsuz Kontrol devresi: kablo 2 x 1…25 mm²esnek ile Kontrol devresi: kablo 2 x 1…25 mm²esnek kablo uçsuz Kontrol devresi: pabuç kıskaçlı 1 x 1…25 mm²esnek ile Kontrol devresi: pabuç kıskaçlı 1 x 1…25 mm²esnek kablo uçsuz Kontrol devresi: pabuç kıskaçlı 2 x 1…25 mm²esnek ile Kontrol devresi: pabuç kıskaçlı 2 x 1…25 mm²esnek kablo uçsuz |
| Sıkma Torku | Kontrol devresi: 0.6...1.2 N.m üzerinde pabuç kıskaçlı Güç devresi: 2 N.m üzerinde kablo |
| Yükseklik | 67,5 mm |
| Genişlik | 45 mm |
| Derinlik | 67,5 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,172 kg |
| Standartlar | IEC 60255-6 IEC 60947 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | CSA UL GOST |
| Koruyucu Bakım | TH 'e uygunIEC 60068 |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 conforming to IEC 60529 |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -25…60 °C 'e uygunIEC 60947-4-1 |
| Depolama Ortam Koşulları | -30…80 °C |
| Çalışma Yüksekliği | 2000 m |
| Yangına Dayanıklılık | 850 °C 'e uygunIEC 60695-2-1 |
| Darbe Dayanımı | 15 gn 11 ms 'e uygunIEC 60068-2-7 |
| Titreşim Direnci | 4 gn 'e uygunIEC 60068-2-6 |
| Dielektrik Gücü | 2 V 50 Hz 'e uygunIEC 60255-5 |
| Elektrostatik Deşarja Direnç | 6 kV dolaylı modda 8 kV havada |
| Yayılmalı Alanlara Direnç | 10 V/m seviye 3 |
| Hızlı Geçici Akımlara Direnç | 2 kV |
| Kesinti Yayılmalı/Iletimli | 10 V 'e uygunEN 61000-4-6 Sınıf A 'e uygunEN 55011 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 5,500 cm x 7,200 cm x 7,700 cm, 182,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 24 Adet, 15,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 4,798 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..