.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Adı | TeSys LRD |
| Ürün Grubu | LR9D |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Elektronik termal aşırı yük rölesi |
| Röle Uygulaması | Motor koruma |
| Ürün Uyumluluğu | LC1D25 LC1D09 LC1D32 LC1D38 LC1D18 LC1D12 |
| Asiri Yük Açma Sinifi | Sınıf 5…30 |
| Termik Koruma Ayar Aralığı | 0,4…2 A |
| W Cinsinden Maksimum Güç Tüketimi | 300 mW |
| Montaj Desteği | Kontaktör altında Plaka, özel aksesuarlı Ray, özel aksesuarlı |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 690 V için güç devresi 660 V için sinyalleme devresi |
|---|---|
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | Güç devresi: 1000 V Sinyalleme devresi: 690 V |
| Açma Eşiği | 1.25 In 'e uygunIEC 60947-4-1 |
| Kontrol Tipi | Kırmızı açma/kapama butonu: durdurma ve manuel sıfırlama Beyaz 2 microswitches: adjustable trip class Kırmızı düğme: Otomatik Sıfırlama Beyaz kadran: tam yüklü akım ayarlama |
| Zaman Aralığı | 1.5...4 min - automatic reset time |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 5 A için sinyalleme devresi |
| Ilgili Sigorta Değeri | 5 A gG for sinyalleme devresi 5 A BS for sinyalleme devresi |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV |
| Faz Arızası Hassasiyeti | Phase difference > 40% 3 s 'e uygunIEC 60947-4-1 |
| Elektromanyetik Uyumluluk | Dalgalanma dayanımı: 2 kV ortak mod 'e uygunIEC 61000-4-5 Elektrostatik deşarja direnç: 8 kV 'e uygunIEC 61000-4-2 Yayılan radyo-elektrik parazitlerine bağışıklık: 10 V/m 'e uygunIEC 61000-4-3 Immunity to fast transients: 2 kV 'e uygunIEC 61000-4-4 |
| Bağlantılar - Terminaller | Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 kablo 2,5 mm² - kablo sertligi: katı veya esnek - kablo uçsuz Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 kablo 16 mm² - kablo sertligi: katı veya esnek - kablo uçsuz |
| Sıkma Torku | Kontrol devresi: 0.8 N.m üzerinde vida kelepçesi terminalleri Güç devresi: 3.1 N.m üzerinde vida kelepçesi terminalleri |
| Yükseklik | 72,5 mm |
| Genişlik | 45 mm |
| Derinlik | 79,9 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,18 kg |
| Standartlar | EN/IEC 60947-4-1 EN/IEC 60947-5-1 UL 60947-4-1 UL 60947-5-1 CSA C22.2 No 60947-4-1 CSA C22.2 No 60947-5-1 GB/T 14048,4 GB/T 14048,5 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | IECEE CB Şeması UL CSA CCC |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 ön yüz 'e uygunIEC 60529 |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -25…70 °C 'e uygunIEC 60255-8 |
| Depolama Ortam Koşulları | -55…80 °C |
| Çalışma Yüksekliği | 2000 m değer kaybı olmadan |
| Mekanik Dayanıklılık | Titreşimler 10...150 Hz: 6 Gn 'e uygunIEC 60068-2-6 Şoklar 11 ms: 15 gn 'e uygunIEC 60068-2-7 |
| Dielektrik Gücü | 6 kV 50 Hz 'e uygunIEC 60255-5 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 5,500 cm x 7,500 cm x 9,200 cm, 211,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 30 Adet, 15,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 6,674 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..