.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Adı | TeSys LRG |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Elektronik termal aşırı yük rölesi |
| Ürün Grubu | LR9G |
| Röle Uygulaması | Motor koruma |
| Şebeke Tipi | AC |
| Asiri Yük Açma Sinifi | Class 5E...30E 'e uygunIEC 60947-4-1 |
| Termik Koruma Ayar Aralığı | 28…115 A |
| Şebeke Frekansı | 30...60 Hz 100 Hz |
|---|---|
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Açma Eşiği | 1.125 +/- 0.07 In 'e uygunIEC 60947-4-1 |
| Koruma Tipi | Toprak hatası koruması - açma süresi ayari: 0…1 s - için alarm devresi 'e uygunIEC 60947-4-1 Toprak hatası koruması - açma süresi ayari: 0…1 s - için alarm devresi 'e uygunUL 60947-4-1 Phase loss - açma süresi ayari: 0…4 s - için alarm devresi Faz dengesizliği - açma süresi ayari: 0…5 s - için alarm devresi 'e uygunIEC 60947-4-1 Faz dengesizliği - açma süresi ayari: 0…5 s - için alarm devresi 'e uygunUL 60947-4-1 |
| Cihaz Üzerii Sinyalizasyon | LED Açma göstergesi |
| Kontak Tipi Ve Düzenleme | 1 NA + 1 NK |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 5 A |
| Kontrol Devresi Gerilimi | 24...500 V AC 50/60 Hz 24...250 V DC |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 1000 V AC 50/60 Hz |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 8 kV |
| Sıfırlama | Otomatik sıfırlama Manuel |
| Mekanik Dayanıklılık | 7000 cycles |
| Kesinti Dayanımı | 4 kV |
| Elektromanyetik Uyumluluk | EMC bağışıklığı conforming to IEC 60947-4-1 Emisyon testleri criteria A conforming to IEC 60947-4-1 Yayılan radyo-elektrik parazitlerine bağışıklık - test level: 20 V/m conforming to EN/IEC 61000-4-3 Gerilim düşüşleri ve kesintileri bağışıklık testi conforming to SEMI F47 |
| Bağlantılar - Terminaller | Güç devresi: çubuk - busbar cross section: 25 x 6 mm Güç devresi: pabuç-halka terminalleri 1 185 mm² Kontrol devresi: itme 1 0,2…2,5 mm² - cable stiffness: sabit damarlı kablo uçsuz Kontrol devresi: itme 1 0,25…2,5 mm² - cable stiffness: esnek Kablo uçlu Kontrol devresi: itme 2 0,5…1,0 mm² Kablo uçlu |
| Sıkma Torku | 18 N.m |
| Montaj Desteği | Kontaktöre doğrudan Plaka |
| Standartlar | EN/IEC 60947-4-1 EN/IEC 60947-5-1 UL 60947-4-1 CSA C22.2 No 60947-4-1 JIS C8201-4-1 JIS C8201-5-1 IEC 60335-1:Clause 30.2 IEC 60335-2-40:Annex JJ UL 60335-2-40:Annex JJ UL 60335-1 |
| Ürün Sertifikaları | CB Şeması CCC cULus UKCA ATEX DNV-GL'den EU-RO-MR EAC |
| Ip Koruma Derecesi | IP2X ön yüz kaplar ile 'e uygunIEC 60529 IP2X ön yüz kaplar ile 'e uygunVDE 0106 |
|---|---|
| Koruyucu Bakım | TH |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -25…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -60…80 °C |
| Cihazın Çevresindeki Izin Verilebilir Ortam Hava Sıcaklığı | -40…60 °C Uc'de |
| Adjustment Of Dial Setting | -25…60 °C |
| Mekanik Dayanıklılık | Titreşimler 5…300 Hz 6 gn contactor open Şoklar 15 gn 11 ms contactor closed |
| Yükseklik | 107 mm |
| Genişlik | 105 mm |
| Derinlik | 126 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,8 kg |
| Renk | Koyu gri |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 17,000 cm x 20,000 cm x 21,000 cm, 1,416 kg |
|---|---|
| Package 2 | S03, 2 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 3,430 kg |
| Package 3 | P06, 16 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 35,500 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..