.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Adı | TeSys LRD TeSys Deca |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Diferansiyel termal aşırı yük rölesi |
| Ürün Grubu | LRD |
| Röle Uygulaması | Motor koruma |
| Ürün Uyumluluğu | LC1D95 LC1D80 |
| Şebeke Tipi | DC AC |
| Asiri Yük Açma Sinifi | Sınıf 10A 'e uygunIEC 60947-4-1 |
| Termik Koruma Ayar Aralığı | 80…104 A |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | Güç devresi: 600 V 'e uygunCSA Güç devresi: 600 V 'e uygunUL Güç devresi: 750 V 'e uygunIEC 60947-4-1 |
| Şebeke Frekansı | 0...400 Hz |
|---|---|
| Montaj Desteği | Plaka Ray |
| Açma Eşiği | 1,14 +/- 0,06 Ir 'e uygunIEC 60947-4-1 |
| Yardımcı Kontak Düzenleme | 1 NA + 1 NK |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 5 A için sinyalleme devresi |
| Izin Verilebilir Akım | 0,72 A -de 500 V AC-15 için sinyalleme devresi 0,06 A -de 440 V DC-13 için sinyalleme devresi |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 1000 V AC 0...400 Hz için güç devresi 'e uygunIEC 60947-4-1 |
| Ilgili Sigorta Değeri | 4 A gG for sinyalleme devresi 4 A BS for sinyalleme devresi |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV |
| Faz Arızası Hassasiyeti | Açma akımı iki fazda Ir'nin % 130'u, sonuncu fazda 0 |
| Kontrol Tipi | Kırmızı açma/kapama butonu: durdurma Mavi açma/kapama butonu: sıfırlama |
| Sıcaklık Dengeleme | -20…60 °C |
| Bağlantılar - Terminaller | Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 kablolar 4…35 mm² esnek kablo uçsuz Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 kablolar 4…35 mm² esnek ile Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 kablolar 4…35 mm² katı kablo uçsuz Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 kablolar 1…2,5 mm² esnek kablo uçsuz Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 kablolar 1…2,5 mm² esnek ile Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 kablolar 1…2,5 mm² katı kablo uçsuz |
| Sıkma Torku | Kontrol devresi: 1,7 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri Güç devresi: 9 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri |
| Yükseklik | 123 mm |
| Ürün Ağırlığı | 1 kg |
| Iklimsel Dayanım | 'e uygunIACS E10 |
|---|---|
| Ip Koruma Derecesi | IP20 conforming to IEC 60529 |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -20…60 °C değer kaybı olmadan 'e uygunIEC 60947-4-1 |
| Depolama Ortam Koşulları | -60…70 °C |
| Alev Geciktirici | V1 'e uygunUL 94 |
| Mekanik Dayanıklılık | Titreşimler: 6 Gn 'e uygunIEC 60068-2-6 Şoklar: 11 msn için 15 Gn 'e uygunIEC 60068-2-7 |
| Dielektrik Gücü | 2,2 kV -de 50 Hz 'e uygunIEC 60947-1 |
| Standartlar | EN/IEC 60947-4-1 EN/IEC 60947-5-1 UL 60947-4-1 UL 60947-5-1 CSA C22.2 No 60947-4-1 CSA C22.2 No 60947-5-1 GB/T 14048,4 GB/T 14048,5 EN 50495 |
| Ürün Sertifikaları | IEC UL CSA CCC EAC ATEX INERIS UKCA |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 11,700 cm x 14,400 cm x 20,900 cm, 1,014 kg |
|---|
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..