.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Easy TeSys |
|---|---|
| Ürün Serisi | Easy TeSys Protect |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Diferansiyel termal aşırı yük rölesi |
| Ürün Grubu | LRE |
| Röle Uygulaması | Motor koruma |
| Faz Arızası Hassasiyeti | Açma akımı iki fazda Ir'nin % 130'u, sonuncu fazda 0 'e uygunIEC 60947-4-1 |
| Ürün Uyumluluğu | LC1E50...95 |
|---|---|
| Şebeke Tipi | AC |
| Şebeke Frekansı | 50...60 Hz |
| Montaj Desteği | Kontaktör altında Plaka, özel aksesuarlı Ray, özel aksesuarlı |
| Asiri Yük Açma Sinifi | Sınıf 10A 'e uygunIEC 60947-4-1 |
| Sinyalizasyon Fonksiyonu | Röle açma göstergesi |
| Termik Koruma Ayar Aralığı | 37…50 A |
| Açma Eşiği | 1,14 +/- 0,06 Ir 'e uygunIEC 60947-4-1 |
| Mekanik Dayanıklılık | Şoklar: 11 msn için 6 Gn 'e uygunIEC 60068-2-7 Titreşimler: 3 Gn 'e uygunIEC 60068-2-6 |
| Yardımcı Kontak Düzenleme | 1 NA + 1 NK |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 5 A için sinyalleme devresi |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | <= 690 V AC |
| Ilgili Sigorta Değeri | 100 A gG for güç devresi 63 A aM for güç devresi 5 A gG for sinyalleme devresi |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 690 V 'e uygunIEC 60947-4-1 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV |
| Yerel Sinyalleme | Açma göstergesi |
| Kontrol Tipi | Açma/kapama butonu kırmızı durdurma: Açma/kapama butonu yeşil sıfırlama: |
| Sıcaklık Dengeleme | -20…60 °C |
| Bağlantılar - Terminaller | Sinyalleme devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…2,5 mm² - cable stiffness: esnek kablo uçsuz Sinyalleme devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…2,5 mm² - cable stiffness: esnek Kablo uçlu Sinyalleme devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 1…2,5 mm² - cable stiffness: katı kablo uçsuz Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 4…35 mm² - cable stiffness: esnek kablo uçsuz Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 4…35 mm² - cable stiffness: esnek Kablo uçlu Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 4…35 mm² - cable stiffness: katı kablo uçsuz |
| Recommended Tightening Torque | Güç devresi: 9 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri Sinyalleme devresi: 1,7 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri |
| Yükseklik | 54 mm |
| Genişlik | 70 mm |
| Derinlik | 113 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,46 kg |
| Standartlar | EN/IEC 60947-1 EN/IEC 60947-5-1 EN/IEC 60947-4-1 GB/T 14048.1 GB/T 14048,4 GB/T 14048,5 EN/IEC 60335-1:Clause 30.2 EN/IEC 60335-2-40:Annex JJ |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | CB Şeması CCC CE EAC |
| Koruyucu Bakım | TH 'e uygunIEC 60068 |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 conforming to IEC 60529 |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -20…60 °C değer kaybı olmadan 'e uygunIEC 60947-4-1 -20…70 °C değer kaybı ile |
| Depolama Ortam Koşulları | -60…80 °C |
| Yangına Dayanıklılık | 850 °C 'e uygunIEC 60068-2-1 |
| Dielektrik Gücü | 6 kV -de 50 Hz 'e uygunIEC 60255-5 |
| Elektromanyetik Uyumluluk | Dalgalanma dayanımı: 6 kV 'e uygunIEC 60801-5 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 8 cm x 9 cm x 12,5 cm, 484 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 9 Adet, 15 cm x 30 cm x 40 cm, 4,742 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..