.png)
Tükendi
Gelince Haber VerAşırı Yük Rölesi 28...40 A Termik Motor Koruması İ̇çin S2 Ebadı Sınıf 10 Kontaktöre Montaj Ana Akım Devresi: Cıvata Yardımcı Akım Devresi: Cıvata Manuel-otomatik Sifirlama
| Ürün Marka Adı | SIRIUS |
|---|---|
| Ürün Tanımı | Termik aşırı yük rölesi |
| Ürün Tipi Tanımı | 3RU2 |
| Aşırı Akım Rölesi Ebadı | S2 |
|---|---|
| Koruyucu Ebadı Kombine Edilebilir Firmaya Özel | S2 |
| Güç Kaybı [w] Akım Anma Değerinde Ac'de Sıcak İ̇şletim Durumunda | 15,6 W |
| Kutup Başına | 5,2 W |
| İ̇zolasyon Gerilimi Kirlilik Derecesi 3’te Ac'de Anma Değeri | 690 V |
| Şok Gerilim Mukavemeti Anma Değeri | 6 kV |
| Güvenli Ayırma İ̇çin İ̇zin Verilen Maksimum Gerilim | |
| Topraklanmamış Nötr Noktalı Şebekelerde Yardımcı Ve Yardımcı Devre Arasında | 415 V |
| Topraklanmış Nötr Noktalı Şebekelerde Yardımcı Ve Yardımcı Devre Arasında | 415 V |
| Topraklanmamış Nötr Noktalı Şebekelerde Ana Ve Yardımcı Devre Arasında | 690 V |
| Topraklanmış Nötr Noktalı Şebekelerde Ana Ve Yardımcı Devre Arasında | 690 V |
| Şok Mukavemeti IEC 60068-2-27 Uyarınca | 8g / 11 ms |
| Yeniden Çalışmaya Hazır Olma Süresi Aşırı Yük Tetiklemesinden Sonra | |
| Otomatik Sıfırlamada Tipik | 10 min |
| Uzaktan Sıfırlamada | 10 min |
| Manuel Sıfırlamada | 10 min |
| Referans İ̇şareti IEC 81346-2:2009 Uyarınca | F |
| RoHS Yönetmeliği (tarih) | 10/15/2014 |
| Svhc Substance Name | Lead CAS-No. 7439-92-1 |
| MB Başına Net Ağırlık | 327 g |
| Kurulum Yüksekliği Nn Üzerinde Yükseklikte Maksimum | 2 000 m |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı | |
| İ̇şletim Sırasında | 40 ... +70 °C |
| Depolama Sırasında | 55 ... +80 °C |
| Taşıma Sırasında | 55 ... +80 °C |
| Sıcaklık Kompanzasyonu | 40 ... +60 °C |
| Bağıl Nem İ̇şletim Sırasında | 10 ... 95 % |
| Kutup Sayısı Ana Devre İ̇çin | 3 |
|---|---|
| Akım Ayarlanabilir Aktivasyon Değeri Akıma Bağlı Aşırı Yük Tetikleyici | 28 ... 40 A |
| İ̇şletim Gerilimi | |
| Anma Değeri | 690 V |
| AC-3E'DE Anma Değeri Maksimum | 690 V |
| İ̇şletim Frekansı Anma Değeri | 50 ... 60 Hz |
| İ̇şletim Akımı Anma Değeri | 40 A |
| İ̇şletim Akımı AC-3E'DE 400 V'ta Anma Değeri | 40 A |
| İ̇şletim Kapasitesi | |
| AC-3'TE | |
| 400 V'ta Anma Değeri | 18,5 kW |
| 500 V'ta Anma Değeri | 22 kW |
| 690 V'ta Anma Değeri | 37 kW |
| AC-3E'DE |
| Yardımcı Anahtar Modeli | Entegre |
|---|---|
| Açıcı Sayısı Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 1 |
| Not | Kontaktörün kapatılması için |
| Kapayıcı Sayısı Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 1 |
| Not | "Tetiklendi" mesajı için |
| Co Kontak Sayısı Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 0 |
| İ̇şletim Akımı Yardımcı Kontaklar AC-15'TE | |
| 24 V'ta | 3 A |
| 110 V'ta | 3 A |
| 120 V'ta | 3 A |
| 125 V'ta | 3 A |
| 230 V'ta | 2 A |
| 400 V'ta | 1 A |
| 690 V'ta | 0,75 A |
| İ̇şletim Akımı Yardımcı Kontaklar DC-13'TE | |
| 24 V'ta | 2 A |
| 60 V'ta | 0,3 A |
| 110 V'ta | 0,22 A |
| 125 V'ta | 0,22 A |
| 220 V'ta | 0,11 A |
| Minyatür Devre Kesici Modeli Yardımcı Anahtar Kısa Devre Koruması İ̇çin Gerekli | 6A (Ik, küçük eşit 0,5 kA; U, küçük eşit 260V) |
| Kontak Yük Kapasitesi Yardımcı Kontaklar UL Uyarınca | B600 / R300 |
| Tetikleme Sınıfı | CLASS 10 |
|---|---|
| Aşırı Yük Tetikleme Elemanı Modeli | Termik |
| Tam Yük Akımı (fla) 3 Fazlı Trifaz Motor İ̇çin | |
|---|---|
| 480 V'ta Anma Değeri | 40 A |
| 600 V'ta Anma Değeri | 40 A |
| Sigorta Elemanı Modeli | |
|---|---|
| Yardımcı Anahtar Kısa Devre Koruması İ̇çin Gerekli | Sigorta gG: 6 A, hareketli: 10 A |
| Montaj Konumu | Kontaktör montajı dikey montaj düzleminde +/-135 ° döndürülebilir ve +/-22,5 ° devrilebilir, tekil kurulum: dikey montaj düzleminde +/-135 ° döndürülebilir ve +/-45 ° devrilebilir; detaylar için bkz. işletme kitabı |
|---|---|
| Sabitleme Türü | Kontaktör montajı |
| Yükseklik | 90 mm |
| Genişlik | 55 mm |
| Derinlik | 105 mm |
| Ürün Bileşeni Çıkarılabilir Yardımcı Akım Ve Kontrol Devresi Terminali | Hayir |
|---|---|
| Elektrik Bağlantısı Modeli | |
| Ana Devre İ̇çin | Vida bağlantısı |
| Yardımcı Ve Kontrol Devreleri İ̇çin | Vida bağlantısı |
| Elektrik Bağlantısı Düzeni Ana Devre İ̇çin | Üstte ve altta |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Türü | |
| Ana Kontaklar İ̇çin | |
| Tek Telli Veya Çok Telli | 2x (1 ... 35 mm²), 1x (1 ... 50 mm²) |
| İ̇nce Telli Kablo Uç İ̇şlemeli | 2x (1 ... 25 mm²), 1x (1 ... 35 mm²) |
| AWG Hatlarında Ana Kontaklar İ̇çin | 2x (18 ... 2), 1x (18 ... 1) |
| Yardımcı Kontaklar İ̇çin | |
| Tek Telli Veya Çok Telli | 2x (0,5 ... 1,5 mm²), 2x (0,75 ... 2,5 mm²) |
| İ̇nce Telli Kablo Uç İ̇şlemeli | 2x (0,5 ... 1,5 mm²), 2x (0,75 ... 2,5 mm²) |
| AWG Hatlarında Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 2x (20 ... 16), 2x (18 ... 14) |
| Sıkma Torku | |
| Ana Kontaklar İ̇çin Vida Bağlantısında | 3 ... 4,5 N·m |
| Yardımcı Kontaklar İ̇çin Vida Bağlantısında | 0,8 ... 1,2 N·m |
| Tornavida Şaftı Modeli | Çap 5 ... 6 mm |
| Tornavida Ucunun Büyüklüğü | Pozidriv Gr. 2 |
| Yiv Modeli Bağlantı Vidası | |
| Ana Kontaklar İ̇çin | M6 |
| Yardımcı Ve Kontrol Kontakları | M3 |
| Devre Dışı Kalma Oranı [fit] Düşük Zorlanma Oranında Sn 31920 Uyarınca | 50 FIT |
|---|---|
| Mttf Yüksek Zorlanma Oranında | 2 280 a |
| T1 Değeri | |
|---|---|
| Proof-test Aralığı Veya Kullanım Süresi İ̇çin IEC 61508 Uyarınca | 20 a |
| IP Koruma Türü Ön Tarafta IEC 60529 Uyarınca | İP20 |
|---|---|
| Temas Koruması Ön Tarafta IEC 60529 Uyarınca | Önden dikey dokunma durumunda parmak korumalı |
| Gösterge Modeli Anahtarlama Durumu İ̇çin | İtici |
|---|---|
| Çevresel Ürün Açıklaması | |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Üretim Esnasında | 1.8 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Dağıtım Sırasında | 0.0825 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / İ̇şletim Sırasında | 107 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Kullanım Ömrü Uyarınca | 0.0625 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Toplam | 108 kg |
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | SIRIUS 3RU2 thermal overload relays Ürün ailesi |
| EAN | 4011209916739 |
| UPC | 887621919566 |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85364900 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 41F |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör | L-O----- Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 3 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 96,00 x 61,00 x 111,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,327 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 15.10.2014 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) |
| SCIP Numarası | fac37260-b525-4321-a4a3-f6df59294dca |
| Ürün Kodu | 5346 |
|---|---|
| Katalog Kodu | CC-IC10 |
| Group Code | R711 |
| Menşei Ülke | Almanya |
| Ürün Sınıfı | A: Standard product which is a stock item could be returned within the returns guidelines/period. |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-37-15-01 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-37-15-01 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-37-15-01 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-37-15-01 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-37-15-01 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-37-15-01 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-37-15-01 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-37-15-01 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-37-15-01 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-37-15-01 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-37-15-01 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-37-15-01 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-37-15-01 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-37-15-01 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC000106 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC000106 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC000106 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC000106 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC000106 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC000106 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC000106 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC000106 |
| IDEA | Sürüm : 4, Sınıflandırma : 5366 |
| Sürüm | 4, Sınıflandırma : 5366 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 39-12-23-30 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 39-12-23-30 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..