.png)
Tükendi
Gelince Haber VerProfibus Dp Genişletme Modülü Geçmeli Şunun İ̇çin: 7KM Pac3220 / 4220 / 3VA Com100 / 800
| Ürün Marka Adı | SENTRON |
|---|---|
| Ürün Tanımı | PROFIBUS DP genişletme modülü |
| Gerilim Beslemesi Türü | PAC 3200 / PAC4200 / COM100 / 800 üzerinden |
| Mtbf | 141,1 a |
|---|---|
| Potansiyel Ayrım | Maks. izolasyon voltajı: 500V AC |
| Referans İ̇şareti Din 40719 Uyarınca Genişletilmiş IEC 204-2 Uyarınca IEC 750 Uyarınca | P |
| Kirlilik Derecesi | İEC 61131 uyarinca 2 |
| Besleme Gerilimi 1 Dc'de | |
| Minimum Nominal Değer | 28,8 V |
| Maksimum Nominal Değer | 19,2 V |
| IP Koruma Türü | İP20 |
|---|---|
| UL 94 Uyarınca Yanma Sınıfı | V 0 |
| Kullanma Uygunluğu | 7KM PAC 3200 / PAC 4200 / 3VA COM100 / 800 |
| Kullanma Uygunluğu Reaktif Güç Ölçer | Hayir |
| Elektrik Bağlantısı Modeli | İEC 61158 uyarınca 9 kutuplu D alt fiş |
|---|
| Yükseklik | 90 mm |
|---|---|
| Genişlik | 18 mm |
| Derinlik | 73 mm |
| Sabitleme Türü | Takçıkar |
| MB Başına Net Ağırlık | 80 g |
| Ortam Sıcaklığı İ̇şletim Sırasında | |
|---|---|
| Minimum | 5 °C |
| Maksimum | 55 °C |
| Ortam Sıcaklığı Depolama Sırasında | |
| Minimum | 25 °C |
| Maksimum | 70 °C |
| Çevresel Ürün Açıklaması | |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Üretim Esnasında | 1.59 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Dağıtım Sırasında | 0.0159 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / İ̇şletim Sırasında | 0 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Kullanım Ömrü Uyarınca | 0.211 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Toplam | 1.4 kg |
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | SENTRON 7KM PAC Expansion Modules and Accessories Ürün ailesi |
| EAN | 4011209934016 |
| UPC | 887621871505 |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85176200 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 53S |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : EAR99 |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 3 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 81,00 x 50,00 x 68,00 cm |
| Net Ağırlık | 0,08 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 14.09.2007 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) Lead monoxide (lead oxide) lblREACHCasNo7368 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | Lead CAS-Nr. 7439-92-1 > 0,1 % (w / w) |
| Değer | Lead monoxide (lead oxide) lblREACHCasNo7368 > 0,1 % (w / w) |
| SCIP Numarası | 3540183a-de09-4da4-8fbd-91fc6dada513 |
| Sürdürülebilirlik |
| Ürün Kodu | 5312 |
|---|---|
| Katalog Kodu | LV10.1 |
| Group Code | P360 |
| Menşei Ülke | Macaristan |
| Ürün Sınıfı | A: Standard product which is a stock item could be returned within the returns guidelines/period. |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-20-03-01 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-20-03-01 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-20-03-01 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-20-03-01 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-20-03-01 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-20-03-01 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-20-03-01 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-20-03-01 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-20-03-01 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-20-03-01 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-20-03-01 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-20-03-01 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-20-03-01 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-20-03-01 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC002301 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC002301 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC002301 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC002301 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC002301 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC002301 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC002301 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC002301 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 41-11-37-08 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 41-11-37-08 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..