.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | PowerLogic |
|---|---|
| Ürün Adı | PowerLogic PM5000 |
| Ürün Grubu | PM5310 |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Güç ölçer |
| Güç Kalitesi Analizi | 31. harmoniğe kadar |
|---|---|
| Cihaz Uygulaması | Çoklu tarife Güç izleme |
| Ölçümün Tipi | Akım Gerilim Frekans Güç faktörü Enerji Aktif ve reaktif güç |
| Supply Voltage | 90...450 V AC 45...65 Hz 100...300 V DC |
| Şebeke Frekansı | 50 Hz 60 Hz |
| [in] Nominal Akım | 1 A 5 A |
| Type Of Network | 1P + N 3P 3P + N |
| Va Cinsinden Güç Tüketimi | 11 VA -de 415 V |
| Yerel Sinyalleme | 80 ms 120 V AC tipik 100 ms 230 V AC tipik 100 ms 415 V AC tipik 50 ms 125 V DC tipik |
| Ekran Tipi | Tek renkli grafik LCD |
| Ekran Çözünürlüğü | 128 x 128 piksel |
| Örnekleme Hızı | Döngü başına 64 örnek |
| Ölçüm Akımı | 5…8500 mA |
| Analog Giriş Tipi | Gerilim (impedance 5 MOhm) Akım (impedance <= 0.3 mOhm) |
| Ölçüm Gerilimi | 35…760 V AC 45...65 Hz fazlar arasında 20…440 V AC 45...65 Hz faz ve nötr arasında |
| Frekans Ölçüm Aralığı | 45…65 Hz |
| Girişlerin Sayısı | 2 dijital |
| Ölçüm Doğruluğu | Aktif enerji +/- %0,5 Reaktif enerji +/- %2 Etkin güç +/- %0,5 Görünen güç +/- %0,5 Frekans +/- %0,05 Güç faktörü +/- 0.5 Akım +/- %0,5 Gerilim +/- %0,5 Görünen enerji +/- %0,5 Reaktif güç +/- %2 |
| Doğruluk Sınıfı | Sınıf 0.5S aktif enerji 'e uygunIEC 62053-22 |
| Çıkışların Sayısı | 2 dijital |
| Görüntülenen Bilgiler | Tarife (4) |
| Haberleşme Port Protokolü | Modbus RTU ve ASCII -de 9,6, 19,2 ve 38,4 kbauds çift/tek veya hiçbiri - 2 tel, yalıtım 2500 V JBUS |
| Haberleşme Port Desteği | RS485 |
| Veri Kaydı | Olay kayıtları Anlık değerlerin minimumu/maksimumu Alarm kayıtları Veri kayıtları Saat damgası Bakım kayıtları |
| Bellek Kapasitesi | 256 kB |
| Bağlantılar - Terminaller | Gerilim devresi: vidalı terminal bloğu4 Kontrol devresi: vidalı terminal bloğu2 Current transformer: vidalı terminal bloğu6 Giriş/çıkış devresi: vidalı terminal bloğu6 Röle çıkışı: vidalı terminal bloğu4 Ethernet ağı: RJ45 konnektör |
| Montaj Tipi | Sıva altı monte |
| Montaj Desteği | Gövde |
| Standartlar | EN 50470-3 IEC 62053-24 IEC 60529 EN 50470-1 UL 61010-1 IEC 62053-22:2020 IEC 61557-12:2015 IEC 62053-23:2020 IEC 62052-11:2020 IEC 62052-31:2015 |
| Ürün Sertifikaları | CE conforming to IEC 61010-1 CULus conforming to UL 61010-1 |
| Genişlik | 96 mm |
| Derinlik | 72 mm |
| Yükseklik | 96 mm |
| Ürün Ağırlığı | 430 g |
| Elektromanyetik Uyumluluk | Iletimli ve yayılmalı emisyonlar sınıf A conforming to EN 55011 Harmonik akım emisyonları için limitler sınıf A conforming to IEC 61000-3-2 Iletimli kesintilere bağışıklık - test level: 150 kHz...80 MHz seviye 3 conforming to IEC 61000-4-6 Gerilim düşüşleri ve kesintileri bağışıklık testi seviye 4 conforming to IEC 61000-4-11 Iletimli RF kesintileri seviye 3 conforming to IEC 61000-4-6 Güç frekansındaki manyetik alan seviye 4 conforming to IEC 61000-4-8 Iletimli ve yayılmalı emisyonlar sınıf B conforming to EN 55022 Gerilim değişiklikleri, dalgalanmaları ve titreşimlerinin sınırlandırılması conforming to IEC 61000-3-3 Elektrostatik deşarj - test level: 8 kV seviye 4 conforming to IEC 61000-4-2 Yayılmalı, radyo frekansı elektromanyetik alan bağışıklık testi conforming to IEC 61000-4-3 Elektrik hızlı geçici/patlama bağışıklık testi seviye 4 conforming to IEC 61000-4-4 Kesinti bağışıklık testi seviye 4 conforming to IEC 61000-4-5 Gerilim düşüşleri ve kesintileri bağışıklık testi conforming to IEC 61000-4-11 |
|---|---|
| Ip Koruma Derecesi | IP54 ekran: conforming to IEC 60529 IP30 arka: conforming to IEC 60529 |
| Bağıl Nem | 5…95 % -de 50 °C yoğuşmasız |
| Kirletme Derecesi | 2 |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -25…70 °C metre -20…70 °C ekran -25…-20 °C (with reduced performance) ekran |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Çalışma Yüksekliği | 2000 m CAT III 3000 m CAT II |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 11,000 cm x 12,600 cm x 12,600 cm, 473,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 12 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 6,333 kg |
| Package 3 | P06, 96 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 62,012 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..