.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony Kontrol Röleleri |
|---|---|
| Röle Tipi | Seviye kontrol rölesi |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Seviye kontrol rölesi |
| Röle Adı | RM35L |
| Röle Tarafından Izlenen Parametreler | Dirençli problar ile algılama |
| Time Delay | Ayarlanabilir 0,1...5 sn, +/- 10 % Tt- time delay upon fault |
| Va Cinsinden Anahtarlama Kapasitesi | 1250 VA |
| Minimum Anahtarlama Akımı | 10 mA -de 5 V DC |
| Maksimum Anahtarlama Akımı | 5 A AC/DC |
| Power Consumption | 5 VA AC |
| Ölçüm Aralığı | 250 Ohm...1 MOhm |
| Kullanım Kategorisi | AC-12 'e uygunIEC 60947-5-1 AC-13 'e uygunIEC 60947-5-1 AC-14 'e uygunIEC 60947-5-1 AC-15 'e uygunIEC 60947-5-1 DC-12 'e uygunIEC 60947-5-1 DC-13 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| Kontak Tipi Ve Düzenleme | 2 K/A |
| Sıfırlama Süresi | 1750 ms |
|---|---|
| Maksimum Anahtarlama Gerilimi | 250 V AC/DC |
| [un] Rated Nominal Voltage | 24...240 V AC/DC 50/60 Hz non self-powered |
| Besleme Gerilimi Limitleri | 20,4…264 V AC/DC |
| Operating Voltage Tolerance | - 15 % + 10 % Un |
| Power Consumption | 1,5 W DC |
| Çıkış Kontakları | 2 K/A |
| Nominal Çıkış Akımı | 5 A |
| Delay At Power Up | 0,6 s |
| Ölçüm Doğruluğu | Tam ölçek değerinin +/- %10'u HS serisi için +/- % 20 |
| Tekrarlama Doğruluğu | +/- 2 % için zaman gecikmesi |
| Ölçüm Hatası | % 0,5/°C sıcaklık değişimi ile |
| Aygıtlar Arasında Maksimum Kablo Mesafesi | 100 m |
| Hassasiyet Skalası | 0.25...5 kOhm LS (Düşük Hassasiyet) 5...100 kOhm St (Standart Hassasiyet) 50...1000 kOhm HS (Yüksek Hassasiyet) |
| Hassasiyet Ayarı | 5…100 % |
| Sensörler Için Maksimum Besleme Akımı | 1 mA |
| Kablo Kapasitansı | 1 nF -de HS (Yüksek Hassasiyet) için prob kablosu 2,2 nF -de St (Standart Hassasiyet) için prob kablosu 4,7 nF -de LS (Düşük Hassasiyet) |
| İşaretleme | CE : 73/23/EEC CE : EMC 89/336/EEC |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III conforming to IEC 60664-1 |
| Yalıtım Direnci | > 500 MOhm -de 500 V DC besleme ve röle çıkışı arasında 'e uygunIEC 60255-5 > 500 MOhm -de 500 V DC ölçüm ve röle çıkışı arasında 'e uygunIEC 60664-1 > 1 MOhm -de 500 V DC besleme ve ölçüm arasında 'e uygunIEC 60255-5 > 500 MOhm -de 500 V DC besleme ve röle çıkışı arasında 'e uygunIEC 60664-1 > 500 MOhm -de 500 V DC ölçüm ve röle çıkışı arasında 'e uygunIEC 60255-5 > 1 MOhm -de 500 V DC besleme ve ölçüm arasında 'e uygunIEC 60664-1 |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 250 V 'e uygunIEC 60664-1 |
| Çalışma Konumu | Herhangi bir konum olmadan |
| Bağlantılar - Terminaller | Vidalı terminaller, 1 x 0,5...1 x 4 mm² (AWG 20...AWG 11) katı kablo uçsuz Vidalı terminaller, 2 x 0,5...2 x 2,5 mm² (AWG 20...AWG 14) katı kablo uçsuz Vidalı terminaller, 2 x 0,2...2 x 1,5 mm² (AWG 24...AWG 16) esnek Kablo uçlu Vidalı terminaller, 1 x 0,2...1 x 2,5 mm² (AWG 24...AWG 12) esnek Kablo uçlu |
| Sıkma Torku | 0,6…1 N.m 'e uygunIEC 60947-1 |
| Muhafaza Malzemesi | Polikarbonat |
| Yerel Sinyalleme | LED (sarı) for röle AÇIK LED (yeşil) for güç AÇIK LED (sarı) for zamanlayıcı AÇIK |
| Montaj Desteği | 35 mm simetrik DIN rayı 'e uygunIEC 60715 |
| Elektrik Dayanıklılığı | 100000 cycles |
| Mekanik Dayanıklılık | 30000000 cycles |
| Çalışma Hızı | <= 360 çalışma/saat tam yük |
| Ölçüm Aralığı | 0.25...1000 kOhm |
| Güvenlik Güvenilirlik Verisi | B10d = 170000 MTTFd = 182,6 yıl |
| Genişlik | 35 mm |
| Kontrol Tipi | Test butonsuz |
| Mikro Kırılmalara Bağışıklık | 100 ms DC 90 ms AC |
|---|---|
| Elektromanyetik Uyumluluk | Endüstriyel ortamlar için emisyon standardı conforming to IEC 61000-6-4 Konut, ticari ve hafif endüstriyel ortamlar için emisyon standardı conforming to IEC 61000-6-3 Endüstriyel ortamlara bağışıklık conforming to NF EN/IEC 61000-6-2 |
| Standartlar | IEC 60255-6 |
| Ürün Sertifikaları | CSA GL UL C-Tick GOST |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -20…50 °C |
| Bağıl Nem | 95 % -de 55 °C 'e uygunIEC 60068-2-30 |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 'e uygunIEC 60529 (terminaller) IP30 'e uygunIEC 60529 (muhafaza) |
| Kirletme Derecesi | 3 'e uygunIEC 60664-1 |
| Dielektrik Test Gerilimi | 2 kV AC 50 Hz, 1 dk 'e uygunIEC 60255-5 2 kV AC 50 Hz, 1 dk 'e uygunIEC 60664-1 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 4,400 cm x 7,800 cm x 9,500 cm, 134,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 48 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 7,155 kg |
| Package 3 | P06, 384 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 65,660 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..