.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 1122880000 TRZ 24VDC 1CO 24VDC 250V 6A Yaylı 1CO Kontak Röle ürünü, TERMSERIES, Relay module, Numara contacts: 1, CO temas AgNi, Anma kontrol gerilim: 24 V Dc ±20 %, Sürekli akım: 6 A, Tension-clamp bağlantı, Test buton available: Hayır özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 87,8 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 3,457 inch |
| Yükseklik | 90,5 mm |
| Yükseklik (inç) | 3,563 inch |
| Genişlik | 6,4 mm |
| Genişlik (inç) | 0,252 inch |
| Net Ağırlık | 30,8 g |
| Depolama Sıcaklık | -40 °C...85 °C |
|---|---|
| Ortam Sıcaklık | -40 °C…60 °C |
| Nem | 5-95% relative nem, T u = 40°C, olmaksızın condensation |
| Ortam Sıcaklık (operational), Max. | 60 °C |
|---|---|
| Bağlantı Kesit AWG, Min. | AWG 26 |
| Bağlantı Kesit AWG, Max. | AWG 14 |
| Tip Iletken | rigid bakır iletken esnek bakır iletken |
| Kirlilik Derecesi Katman | 2 |
| Anma Kontrol Gerilim | 24 V Dc ±20 % |
|---|---|
| Anma Akım Dc | 11.5 mA |
| Güç Anma | 280 mW |
| Durumu Gösterge | Yeşil LED |
| Protective Devre | Free-wheeling diode Reverse polarity koruma |
| Coil Gerilim Replacement Relay Deviating From Anma Kontrol Gerilim | Hayır |
| Coil Gerilim Replacement Relay | 24 V Dc |
| Anma Anahtarlama Gerilim | 250 V AC |
|---|---|
| Sürekli Akım | 6 A |
| Max. Anahtarlama Frequency De Anma Yük | 0,1 Hz |
| Max. Anahtarlama Gerilim, AC | 250 V |
| Max. Anahtarlama Gerilim, Dc | 250 V |
| Min. Anahtarlama Güç | 1 mA @ 24 V 10 mA @ 12 V 100 mA @ 5 V |
| Inrush Akım | 20 A / 20 ms |
| AC Anahtarlama Kapasite (resistive), Max. | 1500 VA |
| Dc Anahtarlama Kapasite (resistive), Max. | 144 W @ 24 V |
| Switch-on Delay | ≤ 6 ms |
| Switch-off Delay | ≤ 16 ms |
| Temas Tip | 1 CO temas (AgNi) |
| Mekanik Service Life | 5 x 10 6 anahtarlama cycles |
| Çalışma Altitude | ≤ 2000 m üzerinde sea katman |
|---|---|
| Montaj Ray | TS 35 |
| Test Buton Available | Hayır |
| Mekanik Anahtar Position Gösterge | Hayır |
| Renk | siyah |
| UL94 Yanıcılık Anma Component | Component: Housing UL94 yanıcılık anma: V-0 Component: Retaining clip UL94 yanıcılık anma: V-0 |
| Kablo Bağlantı Yöntemi | Tension-clamp bağlantı |
|---|---|
| Soyma Uzunluğu, Anma Bağlantı | 8 mm |
| Sıkma Aralığı, Anma Bağlantı | 1,5 mm² |
| Sıkma Aralığı, Min. | 0,14 mm² |
| Sıkma Aralığı, Maks. | 2,5 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Min. | AWG 26 |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Maks. | AWG 14 |
| Kablo Kesit, Tek, Min. | 0,14 mm² |
| Kablo Kesit, Tek, Max. | 2,5 mm² |
| Kablo Kesit, Tek, Min. (AWG) | AWG 26 |
| Kablo Kesit, Tek, Max. (AWG) | AWG 14 |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli, Min. | 0,14 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli, Maks. | 2,5 mm² |
| Kablo Kesit, Ince Çok Telli, Min. (AWG) | AWG 26 |
| Kablo Kesit, Ince Çok Telli, Max. (AWG) | AWG 14 |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli Yüksüklü DIN 46228/4, Min. | 0,14 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli Yüksüklü DIN 46228/4, Maks. | 1,5 mm² |
| İletken Kesiti, Esnek, AEH (DIN 46228-1), Min. | 0,14 mm² |
| İletken Kesiti, Esnek, AEH (DIN 46228-1), Max. | 1,5 mm² |
| Bıçak Size | 0.6 x 3.5 mm |
| ROHS | Uygun |
|---|---|
| UL Dosya Numarası Arama | UL web sitesi |
| Sertifika No. (cULus) | E141197 |
| Versiyon | TERMSERIES, Relay module, Numara contacts: 1, CO temas AgNi, Anma kontrol gerilim: 24 V Dc ±20 %, Sürekli akım: 6 A, Tension-clamp bağlantı, Test buton available: Hayır |
|---|---|
| Sipariş No. | 1122880000 |
| Tip | TRZ 24VDC 1CO |
| GTIN (EAN) | 4032248905133 |
| Miktar | 10 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Uyumlu ile muafiyet |
|---|---|
| ROHS Muafiyet (if Applicable/known) | 7a, 7cI |
| REACH SVHC | Lead 7439-92-1 |
| SCIP | 9e2cbc49-76d9-4611-b8ec-5b4f549a0aa9 |
| Sertifika No. (DNV) | TAA00001E5 |
|---|---|
| Sertifika No. (cULus) | E141197 |
| ETIM 8.0 | EC001437 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC001437 |
| ETIM 10.0 | EC001437 |
| ECLASS 14.0 | 27-37-16-01 |
| ECLASS 15.0 | 27-37-16-01 |
| Anma Gerilimi | 300 V |
|---|---|
| Kirlilik Derecesi | 2 |
| Darbe Gerilim Category | III |
| Clearance ve Creepage Distances için Kontrol Tarafı - Yük Tarafı | ≥ 6 mm |
| Dielektrik Dayanımı için Kontrol Tarafı - Yük Tarafı | 4 kV eff / 1 Min. |
| Tip Isolation De Input ve Output | reinforced izolasyon |
| Dielektrik Dayanımı Açık Temas | 1 kV eff / 1 min |
| Dielektrik Dayanımı göre Montaj Ray | 4 kV eff / 1 Min. |
| Darbe Dayanım Gerilim | 6 kV (1.2/50 µs) |
| Koruma Derece | IP20 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..