.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 7760056351 SDI 2CO DRI Vida Bağlantılı 2CO Röle Soketi ürünü, D-SERIES DRI, Relay socket, Numara contacts: 2, CO temas, Sürekli akım: 8 A, Vidalı bağlantı özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 61 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 2,402 inch |
| Yükseklik | 80,2 mm |
| Yükseklik (inç) | 3,157 inch |
| Genişlik | 15,8 mm |
| Genişlik (inç) | 0,622 inch |
| Net Ağırlık | 42,4 g |
| Depolama Sıcaklık | -40 °C...85 °C |
|---|---|
| Ortam Sıcaklık | -40 °C…70 °C |
| Nem | 35...85 % rel. nem, Hayır condensation |
| Sertifika No. (cURus) | E355547 |
|---|
| Anma Anahtarlama Gerilim | 300 V AC |
|---|---|
| Sürekli Akım | 8 A |
| Max. Anahtarlama Gerilim, AC | 300 V |
| Temas Tip | 2 CO temas |
| Montaj Ray | TS 35 |
|---|---|
| Renk | siyah |
| UL94 Yanıcılık Anma Component | Component: Housing UL94 yanıcılık anma: V-2 Component: Montaj foot UL94 yanıcılık anma: HB Component: Retaining clip UL94 yanıcılık anma: HB |
| Kablo Bağlantı Yöntemi | Vidalı bağlantı |
|---|---|
| Soyma Uzunluğu, Anma Bağlantı | 8 mm |
| Sıkma Torku, Min. | 0,5 Nm |
| Sıkma Torku, Maks. | 0,8 Nm |
| Sıkma Aralığı, Anma Bağlantı | 1,5 mm² |
| Sıkma Aralığı, Min. | 0,25 mm² |
| Sıkma Aralığı, Maks. | 4 mm² |
| Kablo Kesit, Tek, Min. | 0,25 mm² |
| Kablo Kesit, Tek, Max. | 4 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli, Min. | 0,25 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli, Maks. | 4 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli Yüksüklü DIN 46228/4, Min. | 0,25 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli Yüksüklü DIN 46228/4, Maks. | 4 mm² |
| İletken Kesiti, Esnek, AEH (DIN 46228-1), Min. | 0,25 mm² |
| İletken Kesiti, Esnek, AEH (DIN 46228-1), Max. | 4 mm² |
| Bıçak Size | size PH1 |
| ROHS | Uygun |
|---|---|
| UL Dosya Numarası Arama | UL web sitesi |
| Sertifika No. (cURus) | E355547 |
| Versiyon | D-SERIES DRI, Relay socket, Numara contacts: 2, CO temas, Sürekli akım: 8 A, Vidalı bağlantı |
|---|---|
| Sipariş No. | 7760056351 |
| Tip | SDI 2CO |
| GTIN (EAN) | 6944169739989 |
| Miktar | 10 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Muafiyetsiz uyumlu |
|---|---|
| REACH SVHC | %0,1 ağırlığın üzerinde SVHC içermez |
| Sertifika No. (cURus) | E355547 |
|---|
| ETIM 8.0 | EC001456 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC001456 |
| ETIM 10.0 | EC001456 |
| ECLASS 14.0 | 27-37-16-03 |
| ECLASS 15.0 | 27-37-16-03 |
| Anma Gerilimi | 250 V |
|---|---|
| Kirlilik Derecesi | 2 |
| Darbe Gerilim Category | III |
| Insulating Malzeme Group | IIIb |
| Clearance ve Creepage Distances için Kontrol Tarafı - Yük Tarafı | ≥ 3 mm |
| Dielektrik Dayanımı için Kontrol Tarafı - Yük Tarafı | 4 kV eff / 1 Min. |
| Dielektrik Dayanımı Neighbouring Contacts | 2.5 kV eff / 1 Min. |
| Darbe Dayanım Gerilim | 4.8 kV (1.2/50 µs) |
| Koruma Derece | IP20 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..