.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 8957170000 RCM570AC4 24VDC 250V 4x6 A 4 Kutuplu Enversör Kontak ürünü, RIDERSERIES RCM, Relay, Numara contacts: 4, CO temas AgNi, Anma kontrol gerilim: 24 V Dc, Sürekli akım: 6 A, Plug-in bağlantı, Test buton available: Evet özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 29 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 1,142 inch |
| Yükseklik | 28 mm |
| Yükseklik (inç) | 1,102 inch |
| Genişlik | 22,5 mm |
| Genişlik (inç) | 0,886 inch |
| Net Ağırlık | 28,5 g |
| Depolama Sıcaklık | -40 °C...85 °C |
|---|---|
| Ortam Sıcaklık | -40 °C…70 °C |
| Nem | 40 °C / 93 % rel. nem, Hayır condensation |
| Sertifika No. (cURus) | E522350 |
|---|
| Anma Kontrol Gerilim | 24 V Dc |
|---|---|
| Anma Akım Dc | 31.6 mA |
| Güç Anma | 759 mW |
| Coil Direnç | 777 Ω ± 10 % |
| Durumu Gösterge | Yeşil LED |
| Protective Devre | Free-wheeling diode |
| Anma Anahtarlama Gerilim | 240 V AC |
|---|---|
| Sürekli Akım | 6 A |
| Max. Anahtarlama Frequency De Anma Yük | 0,1 Hz |
| Max. Anahtarlama Gerilim, AC | 250 V |
| Min. Anahtarlama Güç | 1 mA @ 24 V 10 mA @ 12 V 100 mA @ 5 V |
| Inrush Akım | 12 A / 20 ms |
| AC Anahtarlama Kapasite (resistive), Max. | 1500 VA |
| Dc Anahtarlama Kapasite (resistive), Max. | 144 W @ 24 V |
| Switch-on Delay | ≤ 15 ms |
| Switch-off Delay | <20 ms |
| Temas Tip | 4 CO temas (AgNi) |
| Mekanik Service Life | AC coil 20 x 10 6 anahtarlama cycles Dc coil 30 x 10 6 anahtarlama cycles |
| Test Buton Available | Evet |
|---|---|
| Versiyon Test Buton | Lockable test buton Momentary test buton |
| Mekanik Anahtar Position Gösterge | Evet |
| Renk | Transparent |
| UL 94 Yanıcılık Sınıfı | V-2 |
| Kablo Bağlantı Yöntemi | Plug-in bağlantı |
|---|
| ROHS | Uygun |
|---|---|
| UL Dosya Numarası Arama | UL web sitesi |
| Sertifika No. (cURus) | E522350 |
| Versiyon | RIDERSERIES RCM, Relay, Numara contacts: 4, CO temas AgNi, Anma kontrol gerilim: 24 V Dc, Sürekli akım: 6 A, Plug-in bağlantı, Test buton available: Evet |
|---|---|
| Sipariş No. | 8957170000 |
| Tip | RCM570AC4 |
| GTIN (EAN) | 4032248755448 |
| Miktar | 10 adet |
| Delivery Durumu | This ürün will Hayır longer be available içinde future. |
| Last Sipariş Date | 30.06.2026 |
| Alternative Ürün | 3053080000 |
| RoHS Uygunluk Durumu | Muafiyetsiz uyumlu |
|---|---|
| REACH SVHC | %0,1 ağırlığın üzerinde SVHC içermez |
| Sertifika No. (CSA) | 249409-2426937 |
|---|---|
| Sertifika No. (VDE) | 40011762 |
| Sertifika No. (cURus) | E522350 |
| ETIM 8.0 | EC001437 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC001437 |
| ETIM 10.0 | EC001437 |
| ECLASS 14.0 | 27-37-16-01 |
| ECLASS 15.0 | 27-37-16-01 |
| Anma Gerilimi | 250 V |
|---|---|
| Kirlilik Derecesi | 2 |
| Darbe Gerilim Category | III |
| Insulating Malzeme Group | IIIa |
| Clearance ve Creepage Distances için Kontrol Tarafı - Yük Tarafı | ≥ 4 mm |
| Dielektrik Dayanımı için Kontrol Tarafı - Yük Tarafı | 2.5 kV eff / 1 Min. |
| Dielektrik Dayanımı Neighbouring Contacts | 2 kV eff / 1 min |
| Dielektrik Dayanımı Açık Temas | 1.2 kV eff /1 min. |
| Darbe Dayanım Gerilim | 5 kV (1.2/50 µs) |
| Koruma Derece | IP20 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..