.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony XAC |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Buton için başlık |
| Bileşen Adı | XACA |
| İşaretleme | Işaretsiz |
|---|---|
| Operatör Ek Bilgisi | Koruyucu kapak |
| Başlık/Operatör Veya Lens Rengi | Siyah |
| Ürün Uyumluluğu | XACA.. |
| Montaj Konumu | Muhafazanın önü |
| Bölünemez Miktar Başına Satış | 10 |
| Standartlar | CSA C22.2 No 14 UL 508 IEC 60204-32 IEC 60947-5-1 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…70 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Titreşim Direnci | 15 gn (f= 10…500 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| Darbe Dayanımı | 100 gn 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | Class II conforming to IEC 61140 |
| Ip Koruma Derecesi | IP65 conforming to IEC 60529 |
| Ik Koruma Derecesi | IK08 conforming to IEC 62262 |
| Ürün Ağırlığı | 0,01 kg |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 2,200 cm x 3,000 cm x 3,000 cm, 9,000 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 10 Adet, 4,000 cm x 8,000 cm x 12,000 cm, 95,000 g |
| Package 3 | S03, 700 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 7,120 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..