.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas RZ4D1B508K Klemensli 230VAC 1CO 5A (rezistif) 0,1sn-99,59Saat Dijital Zaman Elektronik Röle, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir elektronik röle çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; kontak yapısı olarak 1CO, çalışma gerilimi olarak 230VAC, koruma sınıfı olarak IP30, seri bilgisi olarak RZ4 Serisi bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Anahtarlama Kapasitesi | 6000/saat |
|---|---|
| Bağlantı Tipi | Klemensli |
| Çalışma Akımı | 0.01A |
| Çalışma Frekansı | 50 Hz |
| Çalışma Gerilimi | 230VAC |
| Ürün | Elektronik Röle |
| Kontrol | Dijital |
| Tip | Zaman |
| Kontak | 1CO |
| Kontak Akımı (ie) | 5A (rezistif) |
| Güç Tüketimi | 1.2W |
| Mekanik Ömür (Min Adet) | 10000000 |
| Elektriksel Ömür (Min Adet) | 100000 |
| Çalışma Sıcaklığı | -5°C / +55°C |
| Koruma Sınıfı | IP30 |
| Kontak Malzemesi | AgNi |
| Zaman Aralığı | 0,1sn-99,59Saat |
| Maksimum Kontak Gücü | 1500 VA |
| Kontak Sayısı | 1 enversör |
| Max. Reset Süresi | ≤100ms |
| Voltaj Aralığı | (0,85-1.1)*Ue |
| Durum Göstergesi | 7 Segment Display |
| Digit Sayısı | 4 |
| Seri | RZ4 Serisi |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | RZ4D1B508K |
| Ürün Adı | Emas RZ4D1B508K Klemensli 230VAC 1CO 5A (rezistif) 0,1sn-99,59Saat Dijital Zaman Elektronik Röle |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..