.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Modicon M340 otomasyon platformu |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Ethernet TCP/IP ağ modülü |
| Konsept | Transparent Ready |
| Entegre Bağlantı Tipi | Ethernet TCP/IP RJ45 10, 100 Mbit/sn 1 bükülmüş çift şeffaf hazır sınıf C30 |
| Koruyucu Bakım | TC |
| Haberleşme Hizmeti | Bant genişliği yönetimi FDR sunucusu Raf İzleyici SNMP ağ yöneticisi Global Veri G/Ç tarama Modbus TCP mesajlaşma Web sunucusu yapılandırılabilir Veri Editörü (PC, cep PC'si veya PDA terminali ile) SOAP XML Web hizmeti (sunucu) |
|---|---|
| Port Ethernet | 10BASE-T/100BASE-TX |
| Bellek Açıklaması | Flash hafıza kartı (BMXRWSC016M) sağlanır Dahili RAM 16000 kB |
| Bellek Kullanımı | Kullanıcı web sayfası boyutu: dahili RAM Standart web sunucusunun aktivasyonu: Flash hafıza kartı (BMXRWSC016M) sağlanır Uygulama kaydetme: Flash hafıza kartı (BMXRWSC016M) sağlanır |
| Besleme | Raf üzerinden dahili güç besleme |
| İşaretleme | CE |
| Yerel Sinyalleme | 1 LED (yeşil) for Ethernet ağında (ETH ACT) etkinlik 1 LED (yeşil) for işlemci çalışıyor (RUN) 1 LED (yeşil) for Ethernet ağının durumu (ETH STS) 1 LED (kırmızı) for veri hızı (ETH 100) 1 LED (kırmızı) for bellek kartı hatası (CARD ERR) 1 LED (kırmızı) for işlemci veya sistem hatası (ERR) |
| Kontrol Tipi | SIFIRLAMA basmalı düğmesi soğuk yeniden başlatması |
| Akım Tüketimi | 90 mA -de 24 V DC |
| Modül Biçimi | Standart |
| Ürün Ağırlığı | 0,2 kg |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | 0…60 °C |
|---|---|
| Bağıl Nem | 10…95 % yoğuşmasız |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 |
| Direktifler | 2014/35/EU - alçak gerilim direktifi 2014/30/EU - elektromanyetik uyumluluk |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 5,600 cm x 11,500 cm x 12,000 cm, 238,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 15 Adet, 15,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 3,951 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..