.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Modicon TM3 |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | G/Ç dağıtılmış modül |
| Ürün Uyumluluğu | Lojik kontrolör Hareket kontrolörü |
| Haberleşme Port Protokolü | Modbus seri |
|---|---|
| Haberleşme Ağ Tipi | Modbus |
| Web Hizmetleri | Web sunucusu, USB |
| Akım Tüketimi | 0,8 A -de 24 V DC -de dahili besleme maximum 7 expansion modules |
| Değiştirme Modu | Yarım duplex |
| Iletim Hızı | 1,2...115,2 kbit/sn |
| Topoloji | Daisy chain |
| Haberleşme Hizmeti | Modbus bağımlı cihaz profili |
| Yerel Sinyalleme | 1 LED yeşil/kırmızı için PWR (System Status) 1 LED yeşil/kırmızı için COM (Run) 1 LED yeşil/kırmızı için ERR (Error) 1 LED yeşil/kırmızı için G/Ç durumu |
| Sabitleme Modu | By clipping locks (ray) Vidalarla (montaj plakası) |
| Yükseklik | 96,5 mm |
| Genişlik | 27 mm |
| Derinlik | 70 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,10 kg |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | CE CULus EAC RCM UKCA EU-RO MR |
| Standartlar | IEC 61131-2 UL/CSA 61010-1 UL/CSA 61010-2-201 |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -10…60 °C |
| Depolama Için Ortam Hava Sıcaklığı | -25…70 °C |
| Çalışma Yüksekliği | 0...2000 m |
| Kirletme Derecesi | 2 |
| Titreşim Direnci | 3M4 on 35 mm DIN rail |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 7,6 cm x 10,7 cm x 12,7 cm, 167,0 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 18 Adet, 30,0 cm x 30,0 cm x 40,0 cm, 3,68 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..