.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Modicon M340 otomasyon platformu |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Işlemci modülü |
| Konsept | CANopen Transparent Ready |
| Rafların Sayısı | 4 |
| Local I/O Processor Capacity (Discrete) | 1024 G/Ç |
| Analog G/Ç Işlemci Kapasitesi | 256 G/Ç |
| Uygulamaya Özel Kanal Sayısı | 36 |
| Kontrol Kanalları | Programlanabilir döngüler |
|---|---|
| Hareket Kontrolü | Bağımsız eksen CANopen |
| Entegre Bağlantı Tipi | USB portu -de 12 Mbit/s CANopen ana veriyolu SUB-D 9, aktarim modu: 2 bükülmüş ekranlı çift -de 20 kbit/sn...1 Mbit/sn Ethernet TCP/IP RJ45, aktarim modu: 1 bükülmüş çift -de 10, 100 Mbit/sn |
| Haberleşme Modülü Işlemcisi | 2 Ethernet haberleşme modülü 4 AS Arayüz modülü |
| Embedded Communication Service | Ağ yönetimi (NMT) CANopen Proses Veri Nesnesi (PDO) CANopen Hizmet Veri nesnesi (SDO) CANopen Özelf fonksiyonlar (SYNC, EMCY, TIME) CANopen Bant genişliği yönetimi, Ethernet TCP/IP'si Veri Editörü, Ethernet TCP/IP'si Modbus TCP mesajlaşma, Ethernet TCP/IP'si Raf İzleyici, Ethernet TCP/IP'si SNMP ağ yöneticisi, Ethernet TCP/IP'si |
| Port Ethernet | 10BASE-T/100BASE-TX |
| Iletim Hızı | 1 Mbit/s 0…20 m 0…0,6 m 125 kbit/s 0…500 m 0…10 m 20 kbit/s 0…2500 m 0…300 m 250 kbit/s 0…250 m 0…10 m 50 kbit/s 0…1000 m 0…120 m 500 kbit/s 0…100 m 0…10 m 800 kbit/s 0…40 m 0…6 m |
| Veriyolu Tipi | CANopen M20 DS 301 V4.02 zincir bağlantı veya tap bağlantısı ile bağlı cihazlar CSMA/CA CANopen M20 DS 303-2 zincir bağlantı veya tap bağlantısı ile bağlı cihazlar CSMA/CA CANopen M20 DS 405 zincir bağlantı veya tap bağlantısı ile bağlı cihazlar CSMA/CA |
| Slave Sayısı | 63 CANopen |
| Segment Başına Cihaz Sayısı | 0…16 için <205 m (CANopen) 0…32 için <185 m (CANopen) 0…64 için <160 m (CANopen) |
| Bellek Açıklaması | Hafıza kartı (BMXRMS008MP) sağlanır programları, sabitleri, simgeleri ve verileri yedekleme Dahili RAM 4096 kB Dahili RAM 256 kB veri Dahili RAM 3584 kB program sabitleri ve simgeleri Hafıza kartı (BMXRMS008MP) sağlanır standart web sunucusunun aktivasyonu, B10 sınıfı |
| Nesne Alanlarının Maksimum Boyutu | 32634 %Mi yeri belirlenmiş dahili bitler 32464 %MWi iç word 32760 %KWi sabit word |
| Nesne Alanlarının Varsayılan Boyutu | 1024 %MWi iç word yeri belirlenmiş dahili veri 256 %KWi sabit constant word yeri belirlenmiş dahili veri 512 %Mi yeri belirlenmiş dahili bitler |
| Uygulama Yapısı | 1 döngüsel/periyodik master görevi 1 periyodik hızlı görev Yardımcı görev yok 64 olay görevi |
| Tam Yük Çalışma Süresi | 0.12 µs Boolean 0.17 µs çift uzunluktaki wordler 0.25 µs tek uzunluktaki wordler 1.16 µs sabit olmayan noktalar |
| Msn Başına Talimat Sayısı | 6,4 Kinst/msn %65 Boolean ve %35 sabit aritmetik 8,1 Kinst/msn % 100 Boolean |
| Sistem Artıklığı | 0,13 ms için hızlı görev 0,7 ms için ana görev |
| Akım Tüketimi | 135 mA -de 24 V DC |
| Besleme | Raf üzerinden dahili güç besleme |
| İşaretleme | CE UL CSA RCM EAC UKCA China RoHS WEEE IEC |
| Durum Led'i | 1 LED (yeşil) Ethernet ağında (ETH ACT) etkinlik 1 LED (yeşil) entegre makine/kurulum veriyolu çalışması (CAN RUN) 1 LED (yeşil) işlemci çalışıyor (RUN) 1 LED (yeşil) Ethernet ağının durumu (ETH STS) 1 LED (yeşil) veri hızı (ETH 100) 1 LED (kırmızı) G/Ç modülü, hata (G/Ç) 1 LED (kırmızı) entegre makine/kurulum veriyolu hatası (CAN ERR) 1 LED (kırmızı) bellek kartı hatası (CARD ERR) 1 LED (kırmızı) işlemci veya sistem hatası (ERR) |
| Ürün Ağırlığı | 0,215 kg |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | 0…60 °C |
|---|---|
| Bağıl Nem | 5…95 % yoğuşmasız |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 |
| Koruyucu Bakım | TC |
| Direktifler | 2014/35/EU - alçak gerilim direktifi 2014/30/EU - elektromanyetik uyumluluk 2012/19/EU - WEEE directive |
| Ürün Sertifikaları | CE UL CSA RCM EAC UKCA Deniz Ticareti CCSAus HazLoc Sınıf I Bölüm 2 Grup A CCSAus HazLoc Sınıf I Bölüm 2 Grup B CCSAus HazLoc Sınıf I Bölüm 2 Grup C CCSAus HazLoc Sınıf I Bölüm 2 Grup D |
| Standartlar | IEC 61131-2 IEC 61010-2-201 UL 61010-2-201 CSA C22.2 No 61010-2-201 IACS E10 EN/IEC 61000-6-5, interface type 1 and type 2 EN/IEC 61850-3, location G |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 5,500 cm x 11,000 cm x 11,700 cm, 249,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 15 Adet, 15,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 4,109 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..