.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Modicon M340 otomasyon platformu |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Işlemci modülü |
| Konsept | Transparent Ready Modbus |
| Rafların Sayısı | 4 |
| Local I/O Processor Capacity (Discrete) | 1024 G/Ç |
| Analog G/Ç Işlemci Kapasitesi | 256 G/Ç |
| Uygulamaya Özel Kanal Sayısı | 36 |
| Izleme | Tanı sayaçları Modbus Olay sayaçları Modbus |
| Kontrol Kanalları | Programlanabilir döngüler |
|---|---|
| Entegre Bağlantı Tipi | Yalıtımsız seri bağlantı RJ45 karakter modu, aktarim modu: taban bandında asenkron, RS232C, aktarim modu: 2 bükülmüş ekranlı çift -de 0,3...19,2 kbit/sn tam duplex Yalıtımsız seri bağlantı RJ45 karakter modu, aktarim modu: taban bandında asenkron, RS485, aktarim modu: 1 bükülmüş ekranlı çift -de 0,3...19,2 kbit/sn yarım duplex Yalıtımsız seri bağlantı RJ45, master/slave Modbus, RTU/ASCII, aktarim modu: taban bandında asenkron, RS232C, aktarim modu: 1 bükülmüş ekranlı çift -de 0,3...19,2 kbit/sn yarım duplex Yalıtımsız seri bağlantı RJ45, master/slave Modbus, RTU/ASCII, aktarim modu: taban bandında asenkron, RS485, aktarim modu: 1 bükülmüş ekranlı çift -de 0,3...19,2 kbit/sn yarım duplex USB portu -de 12 Mbit/s Ethernet TCP/IP RJ45, aktarim modu: 1 bükülmüş çift -de 10, 100 Mbit/sn |
| Haberleşme Modülü Işlemcisi | 2 Ethernet haberleşme modülü 4 AS Arayüz modülü |
| Embedded Communication Service | Bant genişliği yönetimi, Ethernet TCP/IP'si Veri Editörü, Ethernet TCP/IP'si Modbus TCP mesajlaşma, Ethernet TCP/IP'si Raf İzleyici, Ethernet TCP/IP'si SNMP ağ yöneticisi, Ethernet TCP/IP'si |
| Port Ethernet | 10BASE-T/100BASE-TX |
| Segment Başına Cihaz Sayısı | 0…32 (karakter modu) 0…32 (Modbus) |
| Cihazların Sayısı | 2 noktadan noktaya karakter modu 2 noktadan noktaya Modbus |
| Veriyolu Uzunluğu | 0…10 m seri bağlantı yalıtımsız karakter modu segment 0…10 m seri bağlantı yalıtımsız Modbus segment 0…1000 m seri bağlantı yalıtımlı karakter modu segment 0…1000 m seri bağlantı yalıtımlı Modbus segment 0…15 m karakter modu noktadan noktaya 0…15 m Modbus noktadan noktaya |
| Maksimum Thdi | <15 m seri bağlantı yalıtımsız karakter modu segment <15 m seri bağlantı yalıtımsız Modbus segment <40 m seri bağlantı yalıtımlı karakter modu segment <40 m seri bağlantı yalıtımlı Modbus segment |
| Adreslerin Sayısı | 0…248 için karakter modu 0…248 için Modbus |
| Istekler | Istek başına 1 K veri baytı karakter modu RTU isteği başına 252 veri baytı Modbus ASCII isteği başına 504 veri baytı Modbus |
| Kontrol Parametresi | Her çerçevede bir CRC (RTU) Modbus Her çerçevede bir LRC (ASCII) karakter modu Her çerçevede bir LRC (ASCII) Modbus |
| Bellek Açıklaması | Hafıza kartı (BMXRMS008MP) sağlanır programları, sabitleri, simgeleri ve verileri yedekleme Dahili RAM 4096 kB Dahili RAM 256 kB veri Dahili RAM 3584 kB program sabitleri ve simgeleri Hafıza kartı (BMXRMS008MP) sağlanır standart web sunucusunun aktivasyonu, B10 sınıfı |
| Nesne Alanlarının Maksimum Boyutu | 32634 %Mi yeri belirlenmiş dahili bitler 32464 %MWi iç word 32760 %KWi sabit word |
| Nesne Alanlarının Varsayılan Boyutu | 1024 %MWi iç word yeri belirlenmiş dahili veri 256 %KWi sabit constant word yeri belirlenmiş dahili veri 512 %Mi yeri belirlenmiş dahili bitler |
| Uygulama Yapısı | 1 döngüsel/periyodik master görevi 1 periyodik hızlı görev Yardımcı görev yok 64 olay görevi |
| Tam Yük Çalışma Süresi | 0.12 µs Boolean 0.17 µs çift uzunluktaki wordler 0.25 µs tek uzunluktaki wordler 1.16 µs sabit olmayan noktalar |
| Msn Başına Talimat Sayısı | 6,4 Kinst/msn %65 Boolean ve %35 sabit aritmetik 8,1 Kinst/msn % 100 Boolean |
| Sistem Artıklığı | 0,13 ms için hızlı görev 0,7 ms için ana görev |
| Akım Tüketimi | 95 mA -de 24 V DC |
| Besleme | Raf üzerinden dahili güç besleme |
| İşaretleme | CE UL CSA RCM EAC UKCA China RoHS WEEE IEC |
| Durum Led'i | 1 LED (yeşil) Ethernet ağında (ETH ACT) etkinlik 1 LED (yeşil) işlemci çalışıyor (RUN) 1 LED (yeşil) Ethernet ağının durumu (ETH STS) 1 LED (yeşil) veri hızı (ETH 100) 1 LED (kırmızı) G/Ç modülü, hata (G/Ç) 1 LED (kırmızı) bellek kartı hatası (CARD ERR) 1 LED (kırmızı) işlemci veya sistem hatası (ERR) 1 LED (sarı) Modbus'ta (SER COM) etkinlik |
| Ürün Ağırlığı | 0,205 kg |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | 0…60 °C |
|---|---|
| Bağıl Nem | 5…95 % yoğuşmasız |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 |
| Koruyucu Bakım | TC |
| Direktifler | 2014/35/EU - alçak gerilim direktifi 2014/30/EU - elektromanyetik uyumluluk 2012/19/EU - WEEE directive |
| Ürün Sertifikaları | CE UL CSA RCM EAC UKCA Deniz Ticareti CCSAus HazLoc Sınıf I Bölüm 2 Grup A CCSAus HazLoc Sınıf I Bölüm 2 Grup B CCSAus HazLoc Sınıf I Bölüm 2 Grup C CCSAus HazLoc Sınıf I Bölüm 2 Grup D |
| Standartlar | IEC 61131-2 IEC 61010-2-201 UL 61010-2-201 CSA C22.2 No 61010-2-201 IACS E10 EN/IEC 61000-6-5, interface type 1 and type 2 EN/IEC 61850-3, location G |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 5,500 cm x 11,000 cm x 11,500 cm, 245,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 15 Adet, 15,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 4,016 kg |
| Package 3 | P06, 240 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 74,256 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..