.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, tek solid-state röle yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Tek solid-state röle; Çalışma Modu: 100% çalışma faktörü; Nominal Giriş Gerilimi U N: 24 V DC; Kontak Tipi: 1 N/A kontak; Çıkış Gerilim Aralığı: 3 V DC ... 33 V DC.
| Ürün Tipi | Tek solid-state röle |
|---|---|
| Set İçeriği | 2905293 RIF-0-OPT-24DC/24DC/2 |
| Çalışma Modu | 100% çalışma faktörü |
| İzolasyon Karakteristikleri: Standartlar / Yönetmelikler | |
| İzolasyon | Ana izolasyon |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Kirlilik Sınıfı | 2 |
| Veri Yönetimi Durumu | |
| Son Veri Yönetimi Tarihi | 15.01.2026 |
| Nominal Durum İçin Maksimum Güç Kaybı | 0,17 W |
|---|---|
| Test Gerilimi (Giriş/Çıkış) | 2,5 kV (50 Hz, 1 dk., giriş/çıkış) |
| Nominal Giriş Gerilimi U N | 24 V DC |
|---|---|
| U N 'Ye İlişkin Giriş Gerilimi Aralığı | 0,8 ... 1,2 |
| Giriş Gerilim Aralığı | 19,2 V DC ... 28,8 V DC |
| U N Referanslı Anahtarlama Eşiği "0" Sinyal | 0,4 |
| U N Referanslı Anahtarlama Eşiği "1" Sinyal | 0,7 |
| U N 'De Tipik Giriş Akımı | 7 mA |
| Tipik Tepki Süresi | 20 µs (U N 'de) |
| Tipik Kapama Süresi | 300 µs (U N 'de) |
| İletim Frekansı | 300 Hz |
| Kontak Tipi | 1 N/A kontak |
|---|---|
| Dijital Çıkış Tasarımı | elektronik |
| Çıkış Gerilim Aralığı | 3 V DC ... 33 V DC |
| Sürekli Sınır Akımı | 3 A (çalışma eğrisine bakınız) |
| Maksimum Kalkış Akımı | 15 A (10 ms) |
| Maks. Sürekli Sınır Akımındaki Gerilim Düşümü | ≤ 150 mV |
| Çıkış Devresi | 2 topraksız iletken |
| Koruma Devresi | Polarite koruma | Aşırı gerilim koruması |
| Boyutlu Çizim | |
| Genişlik | 5 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 28 mm |
| Derinlik | 15 mm |
| Renk | siyah (RAL 9005) |
|---|
| Ortam Koşulları | |
| Koruma Sınıfı | RT III |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -25 °C ... 60 °C |
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -25 °C ... 70 °C |
| Tanımlama | ISA-S71.04. G3 Harsh Group | EN 60068-2-60 |
|---|
| Standartlar / Yönetmelikler | |
| Standartlar/Yönetmelikler | IEC 60664 | EN 50178 |
|---|---|
| Montaj Açıklaması | Sıralar halinde boşluk bırakmadan |
|---|---|
| Montaj Konumu | herhangibir |
| Ürün Numarası | 2966595 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 10 pc |
| Minimum Sipariş Miktarı | 10 pc |
| Satış Kodu | DK6 |
| Ürün Kodu | DK69K1 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4017918130947 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 5,24 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 5,2 g |
| Gümrük Tarife No | 85364190 |
| Menşe Ülke | HU |
| Eclass-13.0 | 27371604 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27371604 |
| ETIM 10.0 | EC001504 |
| UNSPSC 21.0 | 39122300 |
cUL Onaylı Onay kimliği: FILE E 195083 UL onaylı Onay kimliği: FILE E 195083 UL onaylı Onay kimliği: FILE E 195083 cUL Onaylı Onay kimliği: FILE E 195083 GL Onay kimliği: 46016-03 HH
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet |
|---|---|
| Bilinen Muafiyetler Dahilinde | 7(c)-I |
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..