.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Modicon M221 |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Analog giriş kartuşu |
| Ürün Uyumluluğu | Modicon M221C |
| Analog Giriş Sayısı | 2 |
| Analog Giriş Tipi | termokuplör - 200...1000 °Cile termokuplör J termokuplör - 200...1300 °Cile termokuplör K termokuplör 0...1760 °Cile termokuplör R termokuplör 0...1760 °Cile termokuplör S termokuplör 0...1820 °Cile termokuplör B termokuplör - 200...400 °Cile termokuplör T termokuplör - 200...1300 °Cile termokuplör N termokuplör - 200...800 °Cile termokuplör E termokuplör 0...2315 °Cile termokupl C Ni 100/Ni 1000 sıcaklık probu - 60...180 °C Pt 100 sıcaklık probu - 200...850 °C Pt 1000 sıcaklık probu - 200...600 °C |
|---|---|
| Analog Giriş Çözünürlüğü | 14 bit |
| Lsb Değeri | 0,1 °C |
| Örnekleme Süresi | 125 ms, analog giris tipi: termokuplör 250 ms, analog giris tipi: sıcaklık probu |
| Mutlak Doğruluk Hatası | Tam ölçeğin +/- %0,1'i at 25 °C for Pt 100/Pt 1000, Ni 100/ Ni 1000 temperature probe Tam ölçeğin +/- %0,4'ü at 25 °C for termokuplör K - 200...0 °C Tam ölçeğin +/- %0,1'i at 25 °C for termokuplör K 0...1300 °C Tam ölçeğin +/- %0,4'ü at 25 °C for termokuplör J - 200...0 °C Tam ölçeğin +/- %0,1'i at 25 °C for termokuplör J 0...1000 °C Tam ölçeğin +/- %0,4'ü at 25 °C for termokuplör E - 200...0 °C Tam ölçeğin +/- %0,1'i at 25 °C for termokuplör E 0...800 °C Tam ölçeğin +/- %0,4'ü at 25 °C for termokuplör T - 200...0 °C Tam ölçeğin +/- %0,1'i at 25 °C for termokuplör T 0...400 °C Tam ölçeğin +/- %0,4'ü at 25 °C for termokuplör N - 200...0 °C Tam ölçeğin +/- %0,1'i at 25 °C for termokuplör N 0...1300 °C +/- 6 °C at 25 °C for thermocouple R, S 0...200 °C Tam ölçeğin +/- %0,1'i at 25 °C for thermocouple R, S 200...1760 °C Tam ölçeğin +/- %0,1'i at 25 °C for termokupl C 0...2315 °C |
| Sıcaklık Sapması | +/- 0,02 %FS/°C |
| Tekrarlama Doğruluğu | +/- 0,5 %FS |
| Doğrusal Olmama | +/- 0,01 %FS |
| Çapraz Karışma | <= 1 LSB |
| Kablo Tipi | Bükümlü blendajlı kablo çifti |
| Elektrikli Bağlantı | 3 x 1,5 mm² 2 vidalı terminal bloğu with aralık 3,81 mm adjustment girişler için |
| Aygıtlar Arasında Maksimum Kablo Mesafesi | Bükümlü blendajlı kablo çifti: <30 m için giriş |
| Yalıtım | Analog giriş ve dahili lojik arasında yalıtımsız |
| Yükseklik | 41 mm |
| Derinlik | 15 mm |
| Genişlik | 35 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,015 kg |
| Giriş Empedansı | >= 1 MOhm |
| Mikro Kırılmalara Bağışıklık | 10 ms |
|---|
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 3,500 cm x 4,500 cm x 7,000 cm, 40,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S01, 75 Adet, 15,000 cm x 15,000 cm x 40,000 cm, 3,263 kg |
| Package 3 | P12, 3600 Adet, 105,000 cm x 80,000 cm x 120,000 cm, 170,624 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..