.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Modicon TM3 |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Analog çıkış modülü |
| Seri Uyumluluğu | Modicon M221 Modicon M241 Modicon M251 Modicon M262 |
| Analog Çıkış Sayısı | 2 |
| Analog Giriş Çözünürlüğü | 12 bit 11 bit + işaret |
|---|---|
| Stabilizasyon Süresi | 1 ms |
| Analog Çıkış Tipi | Akım: 4...20 mA Akım: 0...20 mA Gerilim: 0...10 V Gerilim: - 10...10 V |
| Dönüşüm Süresi | 1 ms + kanal başına 1 ms + 1 kontrolör çevrim süresi |
| Mutlak Doğruluk Hatası | Tam ölçeğin +/- %0,1'i at 25 °C Tam ölçeğin +/- % 1'i |
| Tekrarlama Doğruluğu | +/- 0,4 %FS |
| Çıkış Dalgalanması | 20 mV |
| Çapraz Karışma | <= 1 LSB |
| Kablonun Tipi | Bükümlü blendajlı kablo çifti <30 m için çıkış devre |
| Elektrikli Bağlantı | 11 x 2,5 mm² çıkarılabilir vidalı terminal bloğu with aralık 5,08 mm adjustment çıkışlar ve besleme için |
| Lsb Değeri | 2,44 mV, 0...10 V 4,88 mV, - 10...10 V 4,88 µA, 0...20 mA 3,91 µA, 4...20 mA |
| Yalıtım | Çıkış ve besleme arasında -de 1500 V AC Çıkış ve dahili lojik arasında -de 500 V AC |
| Mikro Kırılmalara Bağışıklık | 10 ms |
| Ohm Cinsinden Yük Empedansı | 1 kOhm gerilim 300 Ohm akım |
| Yük Tipi | Dirençli |
| Sıcaklık Sapması | +/- 0,006 %FS/°C |
| Doğrusal Olmama | +/- 0,01 %FS |
| Tipik Akım Tüketimi | 40 mA -de 5 V DC tam yük 35 mA -de 5 V DC yüksüz 30 mA -de 24 V DC yüksüz 70 mA -de 24 V DC tam yük |
| Yerel Sinyalleme | 1 LED yeşil için PWR |
| Montaj Desteği | Silindir şapka tipi TH35-15 ray 'e uygunIEC 60715 Silindir şapka tipi TH35-7.5 ray 'e uygunIEC 60715 sabitleme kitli plaka veya panel |
| Yükseklik | 90 mm |
| Genişlik | 23,6 mm |
| Derinlik | 70 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,115 kg |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 |
|---|---|
| İşaretleme | CE |
| Ürün Sertifikaları | CE UKCA RCM EAC CULus CULus HazLoc |
| Standartlar | IEC 61131-2 |
| Elektromanyetik Emisyon | Yayılmalı emisyonlar - test seviyesi: 40 dBμV/m QP sınıf A 10 m) -de 30…230 MHz 'e uygunIEC 55011 Yayılmalı emisyonlar - test seviyesi: 47 dBμV/m QP sınıf A 10 m) -de 230…1000 MHz 'e uygunIEC 55011 |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -10…55 °C (yatay kurulum) -10…35 °C (dikey kurulum) |
| Depolama Için Ortam Hava Sıcaklığı | -25…70 °C |
| Bağıl Nem | 10…95 % yoğuşmasız |
| Çalışma Yüksekliği | 0...2000 m |
| Kirletme Derecesi | 2 |
| Titreşim Direnci | 3,5 mm[Alan](f =[Alan]5…8,4 Hz) DIN rayı üzerine 3 gn[Alan](f =[Alan]8,4…150 Hz) DIN rayı üzerine |
| Darbe Dayanımı | 15 gn için 11 ms |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 7,566 cm x 10,629 cm x 12,698 cm, 220,0 g |
|---|---|
| Package 2 | S04, 42 Adet, 30 cm x 40 cm x 60 cm, 10,32 kg |
| Package 3 | P12, 336 Adet, 75 cm x 120 cm x 80 cm, 94 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..