Dahili veri çevrimini tamamlar ve doğru veri akışı sağlar.
.png)
Tükendi
Gelince Haber VerDahili veri çevrimini tamamlar ve doğru veri akışı sağlar.
| Genişlik | 12 mm / 0.472 inches |
|---|---|
| Yükseklik | 100 mm / 3.937 inches |
| Derinlik | 69,8 mm / 2.748 inches |
| Din-35 Rayının Üst Kenarından Itibaren Uzunluk | 62,6 mm / 2.465 inches |
| Montaj Tipi | DIN-35 ray |
|---|---|
| Tak-çıkar Konnektör | Hayır |
| Renk | açık gri |
|---|---|
| Gövde Malzemesi | Polikarbonat, poliamid 6.6 |
| Yangın Yükü | 1,106 MJ |
| Ağırlık | 32 g |
| Uygunluk Işareti | CE |
| Çevre Hava (çalışma) Sıcaklığı | 0 … +55 °C |
|---|---|
| Çevreleyen Hava (depolama) Sıcaklığı | -40 … +85 °C |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
| Kirlilik Derecesi (5) | IEC 61131-2'ye göre 2 |
| Çalışma Yüksekliği | 0 … 2000 m |
| Montaj Pozisyonu | Horizontal left, horizontal right, horizontal top, horizontal bottom, vertical top and vertical bottom |
| Nısbi Nem (yoğuşmasız) | 95 % |
| Titreşime Dayanıklı | IEC 60068-2-6 uyarınca 4g |
| Darbe Direnci | IEC 60068-2-27 'e göre 15g |
| Emc'nin Parazite Karşı Bağışıklığı | EN 61000-6-2 uyarınca, denizcilik uygulamaları |
| Emu: 1 - Enterferans Emisyonu | EN 61000-6-3 uyarınca, denizcilik uygulamaları |
| Kirletici Maddelere Maruziyet | IEC 60068-2-42 ve IEC 60068-2-43 uyarınca |
| %75 Bağıl Nemde Izin Verilen H2s Kirletici Konsantrasyonu | 10 ppm |
| %75 Bağıl Nemde Izin Verilen So2 Kirletici Konsantrasyonu | 25 ppm |
| Ürün Grubu | 15 (I/O System) |
|---|---|
| Ambalaj. Birim | 1 Adet |
| Sap'nin Tipik Paketlemesi | Box |
| Sap Tesis 01'den Menşei | DE |
| Gtin | 4045454073985 |
| Sap Tesis 01'den Gümrük Tarifesi No. | 85389091890 |
| Unspsc | 39121421 |
|---|---|
| Ecl@ss 10.0 | 27-24-26-10 |
| Ecl@ss 9.0 | 27-24-26-10 |
| Etm 9.0 | EC001600 |
| Etm 10.0 | EC001600 |
| Eccn | NO US CLASSIFICATION |
| Rohs Uyumluluk Durumu | Compliant,No Exemption |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..