.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Modicon TM3 |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Analog giriş modülü |
| Seri Uyumluluğu | Modicon M221 Modicon M241 Modicon M251 Modicon M262 |
| Analog Giriş Sayısı | 8 |
| Analog Giriş Tipi | Termokuplör - 200...1000 °C termokuplör J Termokuplör - 200...1300 °C termokuplör K Termokuplör 0...1760 °C termokuplör R Termokuplör 0...1760 °C termokuplör S Termokuplör 0...1820 °C termokuplör B Termokuplör - 200...400 °C termokuplör T Termokuplör - 200...1300 °C termokuplör N Termokuplör - 200...800 °C termokuplör E Termokuplör 0...2315 °C termokupl C Termistör -90...150 °C NTC 10k Termistör 100...10000 Ohm PTC Termokuplör - 200...1000 °C |
|---|---|
| Analog Giriş Çözünürlüğü | 16 bit 15 bit + işaret |
| Giriş Empedansı | >= 1 MOhm |
| Örnekleme Süresi | 100 ms |
| Dönüşüm Süresi | 100 ms + kanal başına 100 ms + 1 kontrolör çevrim süresi |
| Mutlak Doğruluk Hatası | Tam ölçeğin +/- %0,2'si at 25 °C for termokupl C 0...2315 °C +/- 6 °C at 25 °C for thermocouple R, S 0...200 °C Tam ölçeğin +/- %0,2'si at 25 °C for thermocouple R, S 200...1760 °C Tam ölçeğin +/- %0,2'si at 25 °C for termokuplör B 300...1820 °C Tam ölçeğin +/- %0,4'ü at 25 °C for termokuplör K - 200...0 °C Tam ölçeğin +/- %0,2'si at 25 °C for termokuplör K 0...1300 °C Tam ölçeğin +/- %0,4'ü at 25 °C for termokuplör J - 200...0 °C Tam ölçeğin +/- %0,2'si at 25 °C for termokuplör J 0...1000 °C Tam ölçeğin +/- %0,4'ü at 25 °C for termokuplör E - 200...0 °C Tam ölçeğin +/- %0,2'si at 25 °C for termokuplör E 0...800 °C Tam ölçeğin +/- %0,4'ü at 25 °C for termokuplör T - 200...0 °C Tam ölçeğin +/- %0,2'si at 25 °C for termokuplör T 0...400 °C Tam ölçeğin +/- %0,4'ü at 25 °C for termokuplör N - 200...0 °C Tam ölçeğin +/- %0,2'si at 25 °C for termokuplör N 0...1300 °C |
| Tekrarlama Doğruluğu | +/-0,5 %FS |
| Çapraz Karışma | <= 1 LSB |
| Kablonun Tipi | Bükümlü blendajlı kablo çifti <30 m için giriş devre |
| Elektrikli Bağlantı | 10 x 1,5 mm² çıkarılabilir vidalı terminal bloğu with aralık 3,81 mm adjustment girişler ve besleme için 10 x 1,5 mm² çıkarılabilir vidalı terminal bloğu with aralık 3,81 mm adjustment girişler için |
| Lsb Değeri | 0,1 °C 1 Ohm |
| Yalıtım | Çıkış ve besleme arasında -de 1500 V AC Çıkış ve dahili lojik arasında -de 500 V AC |
| Mikro Kırılmalara Bağışıklık | 10 ms |
| Sıcaklık Sapması | +/- 0,01 %FS/°C |
| Doğrusal Olmama | +/- 0,2 %FS |
| Tipik Akım Tüketimi | 30 mA -de 24 V DC 45 mA -de 5 V DC 40 mA -de 5 V DC |
| Yerel Sinyalleme | 1 LED yeşil için PWR |
| Montaj Desteği | Silindir şapka tipi TH35-15 ray 'e uygunIEC 60715 Silindir şapka tipi TH35-7.5 ray 'e uygunIEC 60715 sabitleme kitli plaka veya panel |
| Yükseklik | 90 mm |
| Genişlik | 23,6 mm |
| Derinlik | 70 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,11 kg |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 |
|---|---|
| İşaretleme | CE |
| Ürün Sertifikaları | CE UKCA RCM EAC CULus CULus HazLoc |
| Standartlar | IEC 61131-2 |
| Elektromanyetik Emisyon | Yayılmalı emisyonlar - test seviyesi: 40 dBμV/m QP sınıf A 10 m) -de 30…230 MHz 'e uygunIEC 55011 Yayılmalı emisyonlar - test seviyesi: 47 dBμV/m QP sınıf A 10 m) -de 230…1000 MHz 'e uygunIEC 55011 |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -10…55 °C (yatay kurulum) -10…35 °C (dikey kurulum) |
| Depolama Için Ortam Hava Sıcaklığı | -25…70 °C |
| Bağıl Nem | 10…95 % yoğuşmasız |
| Çalışma Yüksekliği | 0...2000 m |
| Kirletme Derecesi | 2 |
| Titreşim Direnci | 3,5 mm[Alan](f =[Alan]5…8,4 Hz) DIN rayı üzerine 3 gn[Alan](f =[Alan]8,4…150 Hz) DIN rayı üzerine |
| Darbe Dayanımı | 15 gn için 11 ms |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 7,516 cm x 10,685 cm x 12,739 cm, 210,0 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 9 Adet, 15 cm x 30 cm x 40 cm, 2,391 kg |
| Package 3 | P06, 432 Adet, 105 cm x 120 cm x 80 cm, 122 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..