.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Modicon M221 |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Analog çıkış kartuşu |
| Ürün Uyumluluğu | Modicon M221C |
| Analog Çıkış Sayısı | 2 |
|---|---|
| Analog Çıkış Tipi | Gerilim: 0...10 V |
| Analog Çıkış Çözünürlüğü | 12 bit |
| Lsb Değeri | 2,44 mV 0...10 V gerilim |
| Yük Tipi | Dirençli |
| Ohm Cinsinden Yük Empedansı | >= 2 kOhm |
| Dönüşüm Süresi | 20 ms |
| Stabilizasyon Süresi | 40 ms |
| Mutlak Doğruluk Hatası | Tam ölçeğin +/- % 1'i Tam ölçeğin +/- %0,3'ü at 25 °C |
| Sıcaklık Sapması | +/- 0,02 %FS/°C |
| Tekrarlama Doğruluğu | +/- 0,4 %FS |
| Doğrusal Olmama | +/- 0,01 %FS |
| Çapraz Karışma | <= 1 LSB |
| Kablo Tipi | Bükümlü blendajlı kablo çifti |
| Elektrikli Bağlantı | 3 x 1,5 mm² 2 vidalı terminal bloğu with aralık 3,81 mm adjustment çıkışlar için |
| Aygıtlar Arasında Maksimum Kablo Mesafesi | Bükümlü blendajlı kablo çifti: <30 m için çıkış |
| Yalıtım | Analog çıkış ve dahili lojik arasında yalıtımsız |
| Yükseklik | 41 mm |
| Derinlik | 15 mm |
| Genişlik | 35 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,015 kg |
| Mikro Kırılmalara Bağışıklık | 10 ms |
|---|
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 3,5 cm x 7,0 cm x 4,6 cm, 20,0 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 75 Adet, 15 cm x 30 cm x 40 cm, 3,356 kg |
| Package 3 | P06, 1200 Adet, 75 cm x 60 cm x 80 cm, 75 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..