.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Modicon M221 |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Analog giriş kartuşu |
| Ürün Uyumluluğu | Modicon M221C |
| Analog Giriş Sayısı | 2 |
| Analog Giriş Tipi | akım 4...20 mA akım 0...20 mA gerilim 0...10 V |
|---|---|
| Analog Giriş Çözünürlüğü | 12 bit |
| Lsb Değeri | 2,44 mV 0...10 Vgerilim 4,88 µA 0...20 mAakım 3,91 µA 4...20 mAakım |
| Dönüşüm Süresi | 20 ms |
| Örnekleme Süresi | 10 ms |
| Mutlak Doğruluk Hatası | Tam ölçeğin +/- %0,1'i at 25 °C Tam ölçeğin +/- % 1'i |
| Sıcaklık Sapması | +/- 0,02 %FS/°C |
| Tekrarlama Doğruluğu | +/- 0,5 %FS |
| Doğrusal Olmama | +/- 0,01 %FS |
| Çapraz Karışma | <= 1 LSB |
| Kablo Tipi | Bükümlü blendajlı kablo çifti |
| Elektrikli Bağlantı | 3 x 1,5 mm² 2 vidalı terminal bloğu with aralık 3,81 mm adjustment girişler için |
| Aygıtlar Arasında Maksimum Kablo Mesafesi | Bükümlü blendajlı kablo çifti: <30 m için giriş |
| Yalıtım | Analog giriş ve dahili lojik arasında yalıtımsız |
| Yükseklik | 41 mm |
| Derinlik | 15 mm |
| Genişlik | 35 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,015 kg |
| Izin Verilebilir Sürekli Aşırı Yük | 13 V, analog giris tipi: gerilim 40 mA, analog giris tipi: akım |
| Giriş Empedansı | = 1 MOhm gerilim |
| Mikro Kırılmalara Bağışıklık | 10 ms |
|---|
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 3,594 cm x 4,692 cm x 7,059 cm, 30,0 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 75 Adet, 15 cm x 30 cm x 40 cm, 3,31 kg |
| Package 3 | P12, 2400 Adet, 75 cm x 120 cm x 80 cm, 111 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..