.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Modicon M221 |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Seri hat kartuşu |
| Ürün Uyumluluğu | Modicon M221C |
| Entegre Bağlantı Tipi | Yalıtımsız seri bağlantı - vidalı terminal bloğu için RS232 Yalıtımsız seri bağlantı - vidalı terminal bloğu için RS485 |
|---|---|
| Iletim Hızı | 1,2...115,2 kbit/sn (varsayılan olarak 115,2 kbit/sn) veriyolu uzunlugu için 15 m için RS485 1,2...115,2 kbit/sn (varsayılan olarak 115,2 kbit/sn) veriyolu uzunlugu için 3 m için RS232 |
| Haberleşme Port Protokolü | Yalıtımsız seri bağlantı: Modbus protokol master/slave - RTU/ASCII veya SoMachine-Network |
| Yalıtım | Hatlar ve dahili lojik arasında yalıtımsız |
| Yükseklik | 41 mm |
| Derinlik | 15 mm |
| Genişlik | 35 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,015 kg |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 3,569 cm x 4,742 cm x 6,985 cm, 30,0 g |
|---|---|
| Package 2 | CAR, 75 Adet, 14,4 cm x 29,2 cm x 39,5 cm, 3,32 kg |
| Package 3 | P12, 2400 Adet, 105 cm x 120 cm x 80 cm, 111 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..