.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Modicon M241 |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Analog giriş kartuşu |
| Ürün Uyumluluğu | Modicon M241C |
| Analog Giriş Sayısı | 2 |
| Analog Giriş Tipi | akım 4...20 mA akım 0...20 mA gerilim 0...10 V |
|---|---|
| Analog Giriş Çözünürlüğü | 12 bit |
| Lsb Değeri | 1 mVgerilim 2 µAakım |
| Örnekleme Süresi | 10 ms |
| Mutlak Doğruluk Hatası | Tam ölçeğin +/- %0,2'si at 25 °C |
| Sıcaklık Sapması | +/- 0,006 %FS/°C |
| Tekrarlama Doğruluğu | +/- 0,2 %FS |
| Doğrusal Olmama | +/- 0,05 %FS |
| Çapraz Karışma | 80 dB |
| Kablo Tipi | Bükümlü blendajlı kablo çifti |
| Elektrikli Bağlantı | 1 x 1,5 mm² 1 yaylı terminal bloğu with pitch 3.5 mm adjustment girişler ve besleme için |
| Aygıtlar Arasında Maksimum Kablo Mesafesi | Bükümlü blendajlı kablo çifti: <30 m için giriş |
| Yalıtım | Giriş ve dahili lojik arasında -de 500 V DC Girişler arasında yalıtımsız |
| Besleme Gerilimi Limitleri | 20,4…28,8 V |
| Yerel Sinyalleme | 1 LED (yeşil) for PWR |
| Yükseklik | 50 mm |
| Derinlik | 21 mm |
| Genişlik | 34 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,055 kg |
| Izin Verilebilir Sürekli Aşırı Yük | 40 mA, analog giris tipi: akım 30 V, analog giris tipi: gerilim |
| Giriş Empedansı | = 1 MOhm gerilim |
| Mikro Kırılmalara Bağışıklık | 10 ms |
|---|
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 7 cm x 3,5 cm x 3 cm, 74 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 27 Adet, 15 cm x 30 cm x 40 cm, 2,24 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..