.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony XB4 |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Işıklı selektör anahtarı için başlık |
| Ürün Uyumluluğu | Evrensel LED |
| Ürün Grubu | ZB4 |
| Şev Malzemesi | Krom kaplı metal |
| Başlık Tipi | Standard |
| Montaj Çapı | 22 mm |
| Bölünemez Miktar Başına Satış | 1 |
| Sinyalleme Birimi Başlığı Biçimi | Yuvarlak |
| Operatörün Tipi | sabit |
| Operatör Profili | Turuncu standart kol |
| Operatör Konum Bilgisi | 3 konum +/- 45° |
| Cad Genel Genişliği | 29 mm |
|---|---|
| Cad Genel Yüksekliği | 29 mm |
| Cad Genel Derinliği | 43 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,036 kg |
| Yüksek Basınçlı Rondelaya Direnç | 7000000 Pa -de 55 °C, mesafe: 0,1 m |
| Mekanik Dayanıklılık | 500000 cycles |
| Elektrik Yapısı Kodu | M3 için <4 kontaklar kullanilarak Tek bloklarön montajile entegre LED M6 için <2 kontaklar kullanilarak Tek bloklarön montajile entegre LED ve transformatör M10 için <2 kontaklar kullanilarak Tek bloklarön montajile entegre LED M4 için <4 kontaklar kullanilarak tek ve çift bloklarön montajile entegre LED |
| Cihaz Sunumu | Temel elaman |
| Koruyucu Bakım | TH |
|---|---|
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -40…70 °C |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | Sınıf I conforming to IEC 60536 |
| Ip Koruma Derecesi | IP66 'e uygunIEC 60529 IP67 IP69 IP69K |
| Enclosure Type | UL type 4X/13 |
| Ik Koruma Derecesi | IK04 conforming to IEC 50102 |
| Standartlar | JIS C8201-5-1 UL 508 IEC 60947-5-1 IEC 60947-5-4 IEC 60947-1 IEC 60947-5-5 CSA C22.2 No 14 JIS C8201-1 |
| Ürün Sertifikaları | CSA DNV BV LROS (Lloyds register of shipping) UL listeli |
| Titreşim Direnci | 5 gn (f= 2…500 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| Darbe Dayanımı | 30 gn (süre = 18 ms) için yarım sinüs dalgası hızlandırma 'e uygunIEC 60068-2-27 50 gn (süre = 11 ms) için yarım sinüs dalgası hızlandırma 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 5,000 cm x 5,200 cm x 3,300 cm, 41,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 100 Adet, 15,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 4,327 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..