.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas BRJ45 Plastik Dişi Dişi 22 mm RJ45, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir rj45 çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; ölçü olarak 22 mm, koruma sınıfı olarak IP65, seri bilgisi olarak B Serisi Plastik bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ürün | RJ45 |
|---|---|
| Tip | Dişi Dişi |
| Çap | 22 mm |
| Kontak Akımı (ie) | 1,5 A |
| Dielektrik Mukavemeti (Gövde-Kontak) | 1000 Vrms |
| Dielektrik Mukavemeti (Kontak-Kontak) | 1000 Vrms |
| İzolasyon Direnci | 500 MΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 / + 85 °C |
| Kirlenme Derecesi | 3 |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Kontak Direnci | 50 mΩ |
| Seri | B Serisi Plastik |
| Kutu | 500 |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | BRJ45 |
| Ürün Adı | Emas BRJ45 Plastik Dişi Dişi 22 mm RJ45 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..