.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas HKP015015ZDA 15x15mm İç Bağlantı Plastik Aksesuar, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir plastik aksesuar çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı seri bilgisi olarak HKP Serisi bilgisiyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ürün | Plastik Aksesuar |
|---|---|
| Özellik | İç Bağlantı |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 / + 80 °C |
| Seri | HKP Serisi |
| Ölçü | 15x15mm |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | HKP015015ZDA |
| Ürün Adı | Emas HKP015015ZDA 15x15mm İç Bağlantı Plastik Aksesuar |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..