.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas RR3ZTS60 Ray Montaj 24VAC/DC-230VAC 1CO 10A (rezistif) 0,1-60Sn Analog Zaman Elektronik Röle, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir elektronik röle çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; kontak yapısı olarak 1CO, çalışma gerilimi olarak 24VAC/DC-230VAC, koruma sınıfı olarak IP20, seri bilgisi olarak RR3 Serisi bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Çalışma Frekansı | 50/60Hz |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi | 24VAC/DC-230VAC |
| Ürün | Elektronik Röle |
| Kontrol | Analog |
| Tip | Zaman |
| Montaj Şekli | Ray Montaj |
| Kontak | 1CO |
| Kontak Akımı (ie) | 10A (rezistif) |
| Güç Tüketimi | < 7 VA |
| Mekanik Ömür (Min Adet) | 10000000 |
| Elektriksel Ömür (Min Adet) | 100000 |
| Darbe Dayanım Gerilimi (Uimp) | 300V |
| İzolasyon Direnci | Min. 10 MOhm |
| Çalışma Sıcaklığı | -5°C / +55°C |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
| Çıkış Tipi | 1 adet enversör röle 10A/250V AC |
| Zaman Aralığı | 0,1-60Sn |
| Seri | RR3 Serisi |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | RR3ZTS60 |
| Ürün Adı | Emas RR3ZTS60 Ray Montaj 24VAC/DC-230VAC 1CO 10A (rezistif) 0,1-60Sn Analog Zaman Elektronik Röle |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..