.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas SSRP1DC100 Klemensli 50-640V 100A Solid State Röle, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir solid state röle çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; çalışma gerilimi olarak 50-640V, koruma sınıfı olarak IP20, seri bilgisi olarak SSR Serisi bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ağırlık (net) (gr) | 110 |
|---|---|
| Bağlantı Tipi | Klemensli |
| Çalışma Gerilimi | 50-640V |
| Ürün | Solid State Röle |
| Kontak Akımı (ie) | 100A |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 / +70 °C (Yoğuşma veya buzlanma olmadan) |
| Saklama Sıcaklığı | -30 / +100 °C (Yoğuşma veya buzlanma olmadan) |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
| Sıkma Kuvveti | Kontrol hattı için; 1,2Nm Yük hattı için; 2,2Nm |
| Kontrol Hattı İçin Bağlantı Kablo Kesiti | 1,5mm² |
| Yük Hattı İçin Bağlantı Kablo Kesiti | 25mm² |
| Durum Göstergesi | LED |
| Min. Yük Akımı | 500mA |
| Kontrol Gerilimi | 4-32V DC |
| Min. Açma Gerilimi | 4V DC |
| Min. Kapama Gerilimi | 3.0V DC |
| İzolasyon Gerilimi (giriş-çıkış Arasında) | 2500Vrms |
| Min. Giriş Akımı | 5mA |
| Max. Giriş Akımı | 15mA |
| Max. Yük Akımı (RMS) (AC51) | 100A |
| Yük Gerilimi (RMS) | 50-640V AC |
| Yük Frekansı | 50-60Hz |
| İletimdeki Tekrarlanmayan Tepe Akımı F=50hz, T=10ms, Tj=25°c | 1500A |
| İletimdeki Max. Voltaj Düşümü | 1,8V |
| Sigorta İçin I²t (max. 0,5 Peryot Için,tj=25 °C) | 11250 A²sec |
| Seri | SSR Serisi |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | SSRP1DC100 |
| Ürün Adı | Emas SSRP1DC100 Klemensli 50-640V 100A Solid State Röle |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..