.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri Uyumluluğu | TeSys G LC1G |
|---|---|
| Ürün Serisi | TeSys G |
| Seri | TeSys |
| Ürün Grubu | LAG8N |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Yardımcı kontak bloğu |
| Yardımcı Kontak Çalışma | Anlık |
| Kutup Kontak Düzenleme | 2 NA |
| Bağlantılar - Terminaller | Vida kelepçesi terminalleri0,75…2,5 mm²sabit damarlı kablo uçsuz Vida kelepçesi terminalleri0,75…2,5 mm²esnek ile |
| Montaj Konumu | Yan |
|---|---|
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 600 V 'e uygunIEC 60947-5-1 600 V - sertifikalar CSA 600 V - sertifikalar UL |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 600 V AC 25...400 Hz |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 10 A (at 60 °C) |
| Irms Nominal Kapama Kapasitesi | 140 A AC conforming to IEC 60947-5-1 250 A DC conforming to IEC 60947-5-1 |
| Izin Verilebilir Kısa Süreli Akım | 100 A 60 °C 1 sn 120 A 60 °C 500 ms 140 A 60 °C 100 ms |
| Koruma Tipi | GG sigorta 10 A |
| Mekanik Dayanıklılık | 8 Mcycles |
| Minimum Anahtarlama Akımı | 1 mA |
| Minimum Anahtarlama Gerilimi | 17 V |
| Çakışmama Süresi | 1,5 ms enerji kesmede NK ve NA kontağı arasında çakışma olmaması 1,5 ms enerjilemede NK ve NA kontağı arasında çakışma olmaması |
| Yalıtım Direnci | > 10 MOhm |
| Yükseklik | 55,8 mm |
| Genişlik | 15,4 mm |
| Derinlik | 84,8 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,05 kg |
| Standartlar | EN/IEC 60947-5-1 UL 60947-5-1 CSA C22.2 No 60947-5-1 GB 14048.5 IEC 60335-1:Clause 30.2 IEC 60335-2-40:Annex JJ UL 60335-1 UL 60335-2-40:Annex JJ |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | CB Şeması CCC cULus CE UKCA |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 conforming to IEC 60529 |
| Koruyucu Bakım | TH |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -60…80 °C |
| Çalışma Yüksekliği | 3000 m |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 3,500 cm x 6,800 cm x 9,500 cm, 59,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 64 Adet, 15,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 3,944 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..