.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | PowerLogic |
|---|---|
| Ürün Adı | PowerLogic PM5350 |
| Ürün Grubu | PM5350 |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Güç ölçer |
| Güç Kalitesi Analizi | toplam talep bozulması toplam harmonik bozulma |
|---|---|
| Cihaz Uygulaması | Güç izleme |
| Ölçümün Tipi | Akım Gerilim Frekans Güç faktörü Enerji Görünen güç Etkin güç Reaktif güç |
| Supply Voltage | 85...265 V AC 45...65 Hz 100...300 V DC |
| Şebeke Frekansı | 50 Hz 60 Hz |
| [in] Nominal Akım | 5 A 1 A |
| Type Of Network | 1P + N 3P + N 3P |
| Va Cinsinden Güç Tüketimi | 11,9 VA |
| Yerel Sinyalleme | 100 ms 120 V AC tipik 400 ms 230 V AC tipik 50 ms 125 V DC tipik |
| Ekran Tipi | Tek renkli grafik LCD |
| Ekran Çözünürlüğü | 6 satır |
| Örnekleme Hızı | 32 örnek/döngü |
| Ölçüm Akımı | 5…9000 mA |
| Analog Giriş Tipi | Akım 0,05...9 A (impedance <= 0.3 mOhm) Gerilim (impedance 10 MOhm) |
| Ölçüm Gerilimi | 35…480 V AC 45...65 Hz faz-faz 20…277 V AC fazdan nötre |
| Frekans Ölçüm Aralığı | 45…70 Hz |
| Girişlerin Sayısı | 4 dijital |
| Ölçüm Doğruluğu | Akım +/- 0.3 % Gerilim +/- 0.3 % Frekans +/- %0,05 Güç faktörü +/- 0.005 Aktif enerji +/- %0,5 Reaktif enerji +/- %2 Etkin güç +/- %0,5 Görünen güç +/- %0,5 Görünen enerji +/- %0,5 Reaktif güç +/- %2 |
| Doğruluk Sınıfı | Sınıf 0.5S aktif enerji 'e uygunIEC 62053-22 Sınıf 0.5 aktif enerji 'e uygunIEC 61557-12 Sınıf 2 reaktif enerji 'e uygunIEC 62053-23 Sınıf 2 reaktif enerji 'e uygunIEC 61557-12 Sınıf 0.5 güç 'e uygunIEC 61557-12 |
| Çıkışların Sayısı | 2 röle |
| Haberleşme Port Protokolü | JBUS Modbus RTU ve ASCII -de 9,6, 19,2 ve 38,4 kbauds |
| Haberleşme Port Desteği | Terminal bloğu: RS485 |
| Veri Kaydı | Anlık değerlerin minimumu/maksimumu Alarmlar |
| Bağlantılar - Terminaller | Gerilim devresi: vidalı terminal bloğu4 Kontrol devresi: vidalı terminal bloğu2 Current transformer: vidalı terminal bloğu6 Giriş/çıkış devresi: vidalı terminal bloğu6 Röle çıkışı: vidalı terminal bloğu4 |
| Montaj Tipi | Sıva altı monte |
| Kurulumun Tipi | For indoor use in a stationary panel |
| Standartlar | IEC 61010-1 |
| Ürün Sertifikaları | CE CULus |
| Genişlik | 96 mm |
| Derinlik | 44 mm |
| Yükseklik | 96 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,25 kg |
| Elektromanyetik Uyumluluk | Gerilim değişiklikleri, dalgalanmaları ve titreşimlerinin sınırlandırılması conforming to IEC 61000-3-3 Elektrostatik deşarj conforming to IEC 61000-4-2 Elektromanyetik alanlara duyarlılık conforming to IEC 61000-4-3 Elektrik hızlı geçici/patlama bağışıklık testi conforming to IEC 61000-4-4 1,2/50 µs şok dalgaları bağışıklık testi conforming to IEC 61000-4-5 Iletimli RF kesintileri conforming to IEC 61000-4-6 Darbe dalgalarına bağışıklık conforming to IEC 61000-4-12 Iletimli ve yayılmalı emisyonlar sınıf A conforming to EN 55011 Harmonik akım emisyonları için limitler conforming to IEC 61000-3-2 |
|---|---|
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Ip Koruma Derecesi | IP30 arka: conforming to IEC 60529 IP54 ekran: conforming to IEC 60529 |
| Bağıl Nem | 5…95 % -de 50 °C yoğuşmasız |
| Kirletme Derecesi | 2 |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -25…70 °C metre -20…70 °C ekran -25…-20 °C (with reduced performance) ekran |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Çalışma Yüksekliği | <= 3000 m |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 11,200 cm x 12,500 cm x 12,700 cm, 346,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 12 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 4,829 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..