.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Modicon TM3 |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Dijital G/Ç modülü |
| Seri Uyumluluğu | Modicon M241 Modicon M251 Modicon M221 Modicon M262 |
| Cihaz Uygulaması | Endüstriyel uygulama |
| Dijital Giriş Sayısı | 16 |
| Dijital Giriş Lojiği | Blok veya kaynak (pozitif/negatif) |
| Dijital Çıkış Sayısı | 8 |
| Dijital Çıkış Lojiği | Pozitif veya negatif |
| Dijital Çıkış Gerilimi | 24 V DC için röle çıkışları 240 V AC için röle çıkışları |
| Dijital Giriş Sayısı | 16 conforming to IEC 61131-2 Tip 1 |
|---|---|
| Dijital Giriş Akımı | 7 mA |
| Gerilim Durumu 1 Garantili | Giriş: 15...28,8 V DC |
| Gerilim Durumu 0 Garantili | 0...5 V giriş |
| Current State 1 Guaranteed | >= 2.5 mA giriş |
| Geçerli Durum 0 Garanti | <= 1 mA giriş |
| Giriş Empedansı | 3.4 kOhm |
| Response Time On Input | 4 ms (maximum (turn on)) 4 ms (maximum (turn off)) |
| Dijital Çıkış Sayısı | 8 röle normalde açık |
| Dijital Çıkış Akımı | 2000 mA röle çıkışı |
| Minimum Anahtarlama Akımı | 10 mA 5 V DC |
| Çıkışta Yanıt Süresi | <= 10 ms maximum (turn on) <= 5 ms maximum (turn off) |
| Mekanik Dayanıklılık | 20000000 cycles |
| Güvenlik Güvenilirlik Verisi | MTBF = 130 years 40 °C |
| Güç Besleme Tipi | Electronic powered by internal bus |
| Tipik Akım Tüketimi | 5 mA -de 5 V DC 0 mA -de 24 V DC 65 mA -de 5 V DC |
| Elektrikli Bağlantı | 17 x 1,5 mm² çıkarılabilir vidalı terminal bloğu with aralık 3,81 mm adjustment girişler için 11 x 1,5 mm² çıkarılabilir vidalı terminal bloğu with aralık 3,81 mm adjustment çıkışlar için |
| Aygıtlar Arasında Maksimum Kablo Mesafesi | Ekransız kablo: <30 m için düzenli giriş |
| Yerel Sinyalleme | Kanal başına 1 LED (yeşil) for G/Ç durumu |
| Muhafaza Rengi | Gri |
| Awg Göstergesi | 0,2…1,5 mm² / AWG 26...AWG 16 with katı cable |
| Montaj Desteği | Silindir şapka tipi TH35-15 ray 'e uygunIEC 60715 Silindir şapka tipi TH35-7.5 ray 'e uygunIEC 60715 sabitleme kitli plaka veya panel |
| Yükseklik | 90 mm |
| Genişlik | 42,9 mm |
| Derinlik | 84,6 mm |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 |
|---|---|
| Koruyucu Bakım | Hiçbiri |
| İşaretleme | CE |
| Ürün Sertifikaları | CE CULus UKCA RCM EAC CULus HazLoc |
| Standartlar | IEC 61131-2 |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -10…35 °C (dikey kurulum) -10…55 °C (yatay kurulum) |
| Depolama Için Ortam Hava Sıcaklığı | -25…70 °C |
| Bağıl Nem | 10…95 % çalışma için yoğuşmasız 10…95 % depolama için yoğuşmasız |
| Çalışma Yüksekliği | 0...2000 m |
| Kirletme Derecesi | 2 |
| Titreşim Direnci | 3,5 mm[Alan](f =[Alan]5…8,4 Hz) DIN rayı üzerine 3 gn[Alan](f =[Alan]8,4…150 Hz) DIN rayı üzerine 3,5 mm[Alan](f =[Alan]5…8,4 Hz) pano montajı üzerine 3 gn[Alan](f =[Alan]8,4…150 Hz) pano montajı üzerine |
| Darbe Dayanımı | 15 gn için 11 ms |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 7,551 cm x 10,686 cm x 12,849 cm, 281,0 g |
|---|---|
| Package 2 | CAR, 42 Adet, 30,6 cm x 40,1 cm x 57,6 cm, 12,61 kg |
| Package 3 | P12, 504 Adet, 105 cm x 120 cm x 80 cm, 144 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..