.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas BUSB Plastik 1,5 mt Kablolu 22 mm USB, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir usb çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; ölçü olarak 22 mm, koruma sınıfı olarak IP65, seri bilgisi olarak B Serisi Plastik bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ürün | USB |
|---|---|
| Tip | 1,5 mt Kablolu |
| Çap | 22 mm |
| Dielektrik Mukavemeti (Gövde-Kontak) | 100V AC |
| Dielektrik Mukavemeti (Kontak-Kontak) | 100V AC |
| İzolasyon Direnci | 100 MΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 / + 85 °C |
| Kirlenme Derecesi | 3 |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Kontak Direnci | 50 mΩ |
| Seri | B Serisi Plastik |
| Bobin Gerilimi | 35 N |
| Kutu | 1500 |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | BUSB |
| Ürün Adı | Emas BUSB Plastik 1,5 mt Kablolu 22 mm USB |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..