.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas BUSB2005 Plastik 0,5 mt Kablolu 22 mm USB, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir usb çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; ölçü olarak 22 mm, koruma sınıfı olarak IP65, seri bilgisi olarak B Serisi Plastik bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ürün | USB |
|---|---|
| Tip | 0,5 mt Kablolu |
| Çap | 22 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 / + 85 °C |
| Kirlenme Derecesi | 3 |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Seri | B Serisi Plastik |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | BUSB2005 |
| Ürün Adı | Emas BUSB2005 Plastik 0,5 mt Kablolu 22 mm USB |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..